جزئیات جدید از پرونده مادرشوهر ساطور به دست/ تفهیم اتهام جدید به متهم – سامانه میثاق مهر

مسعود سلطانی فر دبیر شورای عالی جوانان شد – سامانه میثاق مهر
دی 25, 1395
خلبانی که اولین داوطلب پروازهای مرگ‌آفرین بود – سامانه میثاق مهر
دی 25, 1395

به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، پرونده عروسی که توسط مادر شوهر مورد ضرب و شتم قرار گرفت و در نهایت در بیمارستان پس از احراز مرگ مغزی جان باخت در دادگاه عمومی بخش شیبکوه همچنان در دست بررسی است.

یک منبع آگاه قضایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان در رابطه با آخرین وضعیت این پرونده اظهار گرد: پس از انجام اقدامات قانونی و تأیید مرگ مغزی مقتول خانواده وی اعضای بدن وی را اهداء کردند و متهم پرونده نیز جهت تفهیم اتهام جدید از زندان فراخوانده شد.

وی با بیان این که در راستای اجرای قانون آیین دادرسی کیفری اقدامات لازم در جهت تعیین وکیل تسخیری برای متهم انجام شده است گفت: فرضیه های مختلفی در خصوص علت و انگیزه وقوع جرم مطرح شده که تاکنون هیچ یک از فرضیه‌ها محرز نشده و  به دستور مقام قضایی تا اثبات قطعی علل وقوع جرم تحقیقات  ادامه خواهد یافت.

این منبع آگاه اظهار داشت: متأسفانه فرضیه های غیر کارشناسی مطرح شده توسط برخی افراد روند تحقیقات پرونده را با کندی مواجه ساخته است.

وی از رسانه‌ها و افراد خواست تا پایان تحقیقات و قطعی شدن دلایل از هرگونه اظهار نظر غیر کارشناسی و گمانه زنی خودداری کنند.

به گزارش خبرگزاری میزان، ۷ دی ماه سال جاری  مادرشوهری در بخش شیبکوه فسا با ساطور، عروس خود را مجروح کرد و باعث به کما رفتن این بانوی جوان شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس  در این زمینه گفت: با حضور افسران مجرب دایره جرایم جنایی پلیس آگاهی،محل حادثه بررسی شد و پیراهن خونی در وسایل شخصی زن میانسال کشف شد. 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس گفت: این اقلام کشف شده و تحقیقات محلی، ظن ماموران به ارتکاب جرم توسط مادر شوهر را بیشتر کرد و وی را جهت ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی شهرستان مربوطه انتقال دادند. 

به گفته این مقام پلیس،متهم در تحقیقات تکمیلی که منجر به تناقض گویی های وی شد،به مجروح کردن عروسش حین مشاجره لفظی اقرار کرد. 

انتهای پیام/

 

[ad_2]

مطلب جزئیات جدید از پرونده مادرشوهر ساطور به دست/ تفهیم اتهام جدید به متهم ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]