کار خودم را انجام می‌دهم و به صحبت‌های بقیه توجهی ندارم/ برای تیم ملی مربی نیاوریم که وسط راه پشیمان شویم – سامانه میثاق مهر

برگزاری مراسم ترحیم و گرامیداشت آیت الله رفسنجانی در بمبئی – سامانه میثاق مهر
دی 25, 1395
سفری باورنکردنی به سبک فیلم مکس دیوانه+عکس – سامانه میثاق مهر
دی 25, 1395

مصطفی کارخانه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص بازگشت تیم بانک سرمایه به صدر جدول لیگ برتر والیبال اظهار داشت: ما چندین هفته صدر جدول بودیم و تنها در مقطعی کوتاه در جایگاه دوم قرار گرفتیم. خوشبختانه توانستیم دوباره به جای خودمان برگردیم.

وی افزود: لیگ امسال بسیار سخت است و همه تیم‌ها تلاش می‌کنند جزو ۸ تیم پلی‌آف باشند. ما باید از این به بعد حواسمان را بیشتر جمع کنیم و هیچ تیمی را دست کم نگیریم.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه در خصوص این که گفته می‌شود تیم بانک سرمایه به لحاظ مهره از تیم ملی هم قوی تر است تصریح کرد: من کار خودم را انجام می‌دهم و به حرف بقیه توجهی ندارم. همیشه سعی کرده‌ام برای تیمم بهترین تصمیمات را بگیرم و کار ندارم بقیه چه حرف‌هایی درباره تیم من می‌گویند.

کارخانه در پایان در خصوص سرمربی آینده تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: امیدوارم مربی به ایران بیاید که بتواند تاثیر مثبتی در تیم ملی داشه باشد اما من مربیانی که متعلق به اروپای غربی هستند را بیشتر ترجیح می‌دهم. بعد از ولاسکو هر مربی که به ایران آمد نتوانست انتظارات را برآورده کند. امیدوارم این بار مربی را پیدا کنیم که وسط راه پشیمان نشویم. حتی اگر انتخاب مربی دیرتر انجام شود بهتر از این است که یک انتخاب اشتباه داشته باشیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب کار خودم را انجام می‌دهم و به صحبت‌های بقیه توجهی ندارم/ برای تیم ملی مربی نیاوریم که وسط راه پشیمان شویم ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]