۸۰ بازیگر جوان پردیس تئاتر تهران را کلید می‌زنند – سامانه میثاق مهر

آخرین وضعیت مدافع مصدوم پرسپولیس – سامانه میثاق مهر
دی 25, 1395
اوج گیری ۱۹ ارز در اولین روز هفته/ دلار کاهش قیمت را انتخاب کرد + جدول قیمت – سامانه میثاق مهر
دی 25, 1395

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، با آغاز فعالیت پردیس تئاتر تهران و افتتاح این مرکز به‌ عنوان یک مجموعه بزرگ تئاتری، نمایش «من…» به‌ عنوان تولید این مرکز نمایشی جدید روی صحنه می‌رود.
 
نمایش «من….» کاری از فرهاد تجویدی از دهم بهمن‌ ماه با حضور هشتاد بازیگر جوان اجرای خود را در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران آغاز می‌کند.
 
این نمایش برگزیده «دومین جشنواره تئاتر شهر» و «سی و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر» است که از چند هفته قبل تمرینات خود را برای آماده‌سازی اجرا در پلاتو شماره یک این مجموعه آغاز کرده و در مراحل پایانی آماده‌سازی است.
 
نمایش «من…» روایت نمایشی از زندگی مردمان شهر و رفتار اجتماعی آن‌ها در برابر یکدیگر است و تضاد رفتاری اشخاص جامعه در چند تابلو نمایشی را نشان می‌دهد. شیوه اجرایی این نمایش تلفیقی و مدرن که مبتنی بر بدن و حرکت گروهی است با تصویرسازی هیجانی یک نوع وضعیت مطلوب انسانی را تجسم می‌کند.
 
پردیس تئاتر تهران از ماه بهمن و به مناسبت دهه مبارک فجر فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
 
این مجموعه با داشتن ده سالن نمایشی و امکانات مختلف در منطقه شرق تهران واقع در اتوبان امام علی جنوبی، خروجی شهید محلاتی (به سمت شرق) خیابان شهید شاه‌آبادی جنوبی، بعد از میدان مالک اشتر، خیابان شهید بقایی، جنب فرهنگ‌سرای خاوران واقع شده است.
 
انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب ۸۰ بازیگر جوان پردیس تئاتر تهران را کلید می‌زنند ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]