آلبوم “دویاره عشق” با صدای حامد همایون منتشر شد – سامانه میثاق مهر

حریف اماراتی ذوب‌آهن متوقف شد – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395
۶ مرکز مخابراتی توسعه می‌یابد – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، آلبوم «دوباره عشق» نخستین آلبوم رسمی «حامد همایون» در سراسر کشور منتشر شد تا پدیده جدید موسیقی پاپ کشور، نخستین آلبوم رسمی خود را به صورت گسترده در اختیار دوستدارانش قرار بدهد. 
این آلبوم در هجده قطعه به نام‌های: «دیوونگی، قسمت، چه عشقی ،نگاهم کن، دوباره عشق، می روم، بارون که زد، چنین کنم چنان کنم، مجنون، دنیای من، خدا همین حوالی، شیدایی، به چشمات قسم، چتر خیس، مردم شهر، آه نکش، جادوی نگاه و هیهات» روانه بازار موسیقی کشور شده است که به گفته محسن رجب پور  (مدیرعامل شرکت ترانه شرقی و تهیه کننده آلبوم دوباره عشق)، دوازده قطعه از این آثار قبلا منتشر شده بود و شش قطعه جدید نیز در این آلبوم گنجانده شده است. 
موسیقیدان هایی چون سامان امامی، مسعود جهانی و سپهر شاکری در این آلبوم همکاری کرده اند و سهیل حسینی، محمدرضا نظری، ندا حاتمی، آرزو مرجانی و مریم زاهدی نیز ترانه سراهای نخستین آلبوم رسمی حامد همایون هستند. میکس و مسترینگ این آلبوم را نیز محمد فلاحی بر عهده داشته است.
محسن رجب پور پیش از این درباره این اثر انتشار نخستین آلبوم رسمی «حامد همایون گفته بود: «در دوره کنونی فضای موسیقی در کشور به گونه‌ای شده که بسیاری از هنرمندان حوزه موسیقی از یاس و غم و عشق های واسوخت می‌خوانند. ماموریت حامد همایون در این آلبوم تزریق فضایی مثبت و سرشار از انرژی خوب در جامعه است که شرکت ترانه شرقی سعی دارد در آینده ای نزدیک بیشتر و بیشتر در این فضا فعالیت و فرهنگ سازی کند.»

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب آلبوم “دویاره عشق” با صدای حامد همایون منتشر شد ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]