استقلال نتیجه نگیرد، تقصیر منصوریان است/ سن ملاک نیست، جباروف و «آندو» به درد تیم می‌خورند – سامانه میثاق مهر

هشدار سخنگوی وزارت خارجه چین به ترامپ/جنگ لفظی مقام‎های واشنگتن و پکن ادامه دارد – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395
پوستر جشنواره فجر ۳۵ با تصویری از زنده‌‌یاد “علی حاتمی” رونمایی می‌شود – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395

محمد نوازی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد جذب سرور جباروف و خید احتمالی آندرانیک تیموریان توسط کادر فنی تیم فوتبال استقلال که سی‌و‌چند‌سال، سن دارند، اظهار داشت: متأسفانه در فوتبال ایران، سن بازیکن را ملاک قرار می‌دهند و به سابقه بازیکن نگاه نمی‌کنند. استقلال به اندازه کافی جوان دارد و علیرضا منصوریان به اندازه کافی جوانگرایی کرده است.

وی ادامه داد: هر تیمی از جمله استقلال به بازیکنان باتجربه نیاز دارد. سرور جباروف می‌تواند بازیکن تأثیرگذاری برای استقلال باشد و اگر آندرانیک تیموریان هم به این تیم ملحق شود، استقلال می‌تواند پیشرفت خوبی در لیگ داشته باشد. به نظرم این دو بازیکن به درد استقلال می‌خورند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد جدایی بختیار رحمانی تصریح کرد: جدایی رحمانی نظر کادر فنی بوده و قطعاً جایی در استقلال نداشته که با عدم حضور او در تیم موافقت شده است.

نوازی در پایان، درباره شرایط استقلال در ادامه لیگ گفت: استقلال با این تغییرات باید نتیجه قابل قبولی بگیرد. تصمیم‌های منصوریان سرنوشت استقلال را رقم ‌می‌زند. اگر منصوریان نتواند انتظارات را برآورده کند و استقلال نتیجه نگیرد، تقصیر اوست.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب استقلال نتیجه نگیرد، تقصیر منصوریان است/ سن ملاک نیست، جباروف و «آندو» به درد تیم می‌خورند ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]