بازگشت “ژاندر کیج” به سینمای هالیوود / سینمای اکشن جان می گیرد + عکس – سامانه میثاق مهر

پرسپولیس نمی‌تواند فولاد خوزستان را «دبل» کند! – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395
دنا پلاس را بیشتر بشناسید + تصاویر – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، به نقل از یورونیوز، نسخه تازه از مجموعه فیلمهای حادثه ای و پرطرفدار “سه ایکس” اکران خود را آغاز کرد.

در “سه ایکس: بازگشت ژاندار کیج” شاهد عملیات ژاندار کیج با نقش آفرینی وین دیزل خواهیم بود. در این فیلم که دنباله داستان «دولت متحد» است، قهرمان افسانه ای از تبعید داوطلبانه اش بیرون می آید تا در ماموریتی خطرناک با جنگجویی به نام ژیانگ مواجه شود.

بازگشت

این سومین فیلم از مجموعه فیلمهای حادثه ای سه ایکس است و افتتاحیه آن اوایل این هفته در مکزیک برگزار شد.
 
وین دیزل، بازیگر ۴۹ ساله آمریکایی در گفت و گو با یورونیوز گفت: فکر می کنم مخاطبان فیلم و ماجراهای آن را بپسندند. حتما از بازگشت ژاندار کیج و حضور شخصیتهای زن فیلم خوشحال می شوند.

بازگشت

 
دی جی کاروسو، کارگردان فیلم تجربه ساخت چندین فیلم حادثه ای را در کارنامه دارد. فیلمساز آمریکایی درخصوص اکران این فیلم گفت: فکر می کنم مخاطبان از فیلم و هیجان آن خیلی خوششان بیاید. فیلم طنز و شوخی هم دارد که برای تماشاگر جذاب است. افزودن شخصیتهای جدید همراه و در مقابل ژاندار کیج داستان را هیجان انگیزتر کرده است. تک تک شخصیتها و مجموعه آنها در کنار تاثیر خوبی خواهد داشت.

در این نسخه از این فیلم “ون دیزل” در کنار “دانی یِن” بازیگر هنگ کنگی فیلم مطرح “آقای ایپ” بازی نموده و “ربکا بِکی”، “ادل وولف”، “ساموئل ال جکسون” و “دیپیکا” بازیگر بالیوودی به بازی در سایر نقش ها می پردازند.

بازگشت

فیلمنامه این نسخه را “اسکات فریزر” نوشته و “دی جی کاروسو” کارگردانی این فیلم را برعهده گرفته است.
 
فیلم “سه ایکس: بازگشت ژاندار کیج” پس از نمایش اولیه در مکزیکوسیتی، طی ماه ژانویه بتدریج در کشورهای مختلف اکران می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب بازگشت “ژاندر کیج” به سینمای هالیوود / سینمای اکشن جان می گیرد + عکس ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]