دنا پلاس را بیشتر بشناسید + تصاویر – سامانه میثاق مهر

بازگشت “ژاندر کیج” به سینمای هالیوود / سینمای اکشن جان می گیرد + عکس – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395
عیوب انکساری علامت ندارد/ضرورت معاینه چشمی کودکان بعد از تولد – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، ایران خودرو با هدف ارتقا محصولات خود دنا پلاس را با امکانات جدید و تغییراتی در ظاهر و موتور خودرو رونمایی کرد.

در همین رابطه کیوان وزیری، قائم مقام معاونت طراحی و توسعه محصول ایران خودرو در نشست معرفی دنا پلاس با اشاره به طراحی دنا پلاس توسط کارشناسان و متخصصان ایران خودرو گفت: طراحی این محصول توسط مهندسان داخلی انجام شد اما در ساخت ماشین آلات مورد نیاز خط جدید تولید از همکاری شرکتهای بین المللی بهره بردیم.

وی ادامه داد: اجرای پروژه دنا پلاس ۱۴ ماه زمان برد و در این پروژه ایران خودرو حدود ۵۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری انجام داد.

قائم مقام معاونت طراحی و توسعه محصول ایران خودرو با اشاره به امکانات و تجهیزات دنا پلاس گفت: این محصول دارای امکاناتی است که برای اولین بار در یک خودروی تولید داخل وجود دارد و از این میان می توان به کیسه های جانبی، سان روف، دوربین دید عقب، سیستم چند رسانه ای جدید و چراغ دید در روز اشاره کرد.

لازم به ذکر است که طراحی داخلی و بیرونی دناپلاس در خطوط روی گلگیر و درها، چراغها نسبت به مدل قبلی این خودرو متفاوت تر و زیباتر شده است.

همچنین برای این خودرو هنوز قیمت رسمی اعلام نشده و حال باید دید با اضافه شدن امکانات جدید، این خودرو با چه قیمتی روانه بازار خواهد شد.

دنا پلاس را بیشتر بشناسید + تصاویر
دنا پلاس را بیشتر بشناسید + تصاویر
دنا پلاس را بیشتر بشناسید + تصاویر

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب دنا پلاس را بیشتر بشناسید + تصاویر ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]