دولت نجومی‌بگیران را به قوه قضائیه معرفی کند – سامانه میثاق مهر

انفجار در دزفول ۳کشته و زخمی برجای گذاشت – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395
جزئیات صدور حکم ۳ پرونده قاچاق در شهرستان فریدن استان اصفهان – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395

فیش های نجومی

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، اکبر ترکی با تأکید بر لزوم پیگیری پرونده حقوق‌های نجومی اظهار داشت: اخیرا رئیس جمهور اعلام کرد که ما حاضر هستیم دریافتی‌های دولت را از طریق سایت منتشر کنیم تا در زمینه دریافتی‌ها شفافیت ایجاد شود، اما شاید لازم نباشد چنین کاری انجام شود بلکه باید بحث همین حقوق‌های نجومی که بعد از بررسی پرونده آن تشکیل شد پیگیری شود.

وی افزود: براساس پیگیری‌های مجلس مشخص شد که در این پرونده ۳۹۹ نفر هستند که چنین حقوق‌های نجومی را دریافت کرده‌اند و دولت نیز خود در جریان است، بنابراین لازم است همین مسائل روشن شده و شفافیت ایجاد شود.

نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این افراد باید به قوه قضائیه معرفی شده و آنهایی که دریافتی‌های اضافه گرفته‌اند مبالغ را برگردانند تا مردم نیز دلگرم شوند.

وی ادامه داد: اما اگر توجیه کنیم که چنین چیزی نبوده، دریافتی‌های داده شده قانونی بوده و یا نامتعارف نبوده است مردم اعتماد خود را از دست خواهند داد.

ترکی تصریح کرد: هنوز دیر نشده است، دولت باید برخی افراد را معرفی کند و هرچند که اگر این اقدام نیز صورت نگیرد از طرف بازرسی کل کشور بررسی‌ها صورت گرفته، افراد معرفی می‌شوند و قوه قضائیه نیز می‌تواند ورود کند.

وی خاطرنشان کرد: اما شاید بهتر این است که چون افکار عمومی تحت تأثیر این موضوع قرار گرفته و جریحه‌دار شده است دولت نیز در این زمینه اقدامی انجام دهد.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب دولت نجومی‌بگیران را به قوه قضائیه معرفی کند ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]