روزهای پایانی تصویربرداری “شهرک جیم” در شهرک سینمایی غزالی+ عکس – سامانه میثاق مهر

تمرین امروز استقلال پشت درهای بسته برگزار می‌شود – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395
حضور وزیر اقتصاد در اتاق ایران – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «شهرک جیم» به کارگردانی علی شب خیز در حال حاضر در شهرک سینمایی غزالی روزهای پایانی خود را پشت سر می گذراند و همزمان تدوین و صداگذاری آن نیز در حال انجام است.

تاکنون ٢۶ قسمت از این مجموعه ٧٠ قسمتی روی آنتن شبکه سوم سیما رفته و براساس پیش بینی ها سایر قسمت ها نیز تا اوایل اسفند ماه پخش خواهد شد.

روزهای پایانی تصویربرداری «شهرک جیم» در شهرک سینمایی غزالی

این مجموعه تلاش می کند در هر قسمت به مسایل و مشکلات روز جامعه پرداخته و با واکاوی آن به زبان طنز راه حلی مناسب پیش روی مخاطبان قرار دهد.

«شهرک جیم» امشب و فردا شب به ترتیب با موضوع حسادت و ازدواج روی آنتن خواهد رفت.

این مجموعه در شب های آینده نیز به موضوعاتی نظیر فالگیری و خرافات، مشاوره و روانپزشکی، طرفداری فوتبال، ادامه تحصیل و ورزش و قرص های رژیمی می پردازد.

مسافرت و گردشگری، اعتیاد، شرکت های هرمی و امانت داری دیگر موضوعات اصلی این مجموعه تاکنون بوده است.

بیژن بنفشه خواه، روشنک عجمیان، عباس جمشیدی، سوسن پرور، نگین معتضدی، علی موسویان، حمید کاشانی، فریبا امینیان، ماهان عبدی، ثمیلا شفیعی و امیر کربلایی به همراه بازیگران مهمان پروژه از جمله هومن حاجی عبدالهی، میثم عبدی، جواد مولانیا و… در این سریال به ایفای نقش می پردازند.

«شهرک جیم» ساختاری اپیزودیک دارد و خط اصلی داستان آن درباره فردی به نام بهرام گردآوری، تهیه ای کننده ای مقروض است. او به کلیه عوامل بدهکار است و عوامل حکم جلب او و مدیر تولیدش را گرفته اند. او در تلاش است تا بتواند از شبکه سفارش کارِ جدیدی گرفته تا بتواند جبران مافات بکند… .

روزهای پایانی تصویربرداری «شهرک جیم» در شهرک سینمایی غزالی

این مجموعه که شنبه تا پنجشنبه ساعت ٢٠ به مدت ٣٠ دقیقه روی آنتن شبکه سوم سیما می رود به سفارش گروه اجتماعی این شبکه در حال تولید است.

دیگر عوامل اصلی «شهرک جیم» عبارتند از: تهیه کننده: فرید شب خیز، نویسنده: سیدمحمدجواد حسینی، مجری طرح و مدیر تولید: غلامرضا هاشم زاده، مدیر تصویربرداری: جمال شمس، مدیر صدابرداری: احمد پولی بابایی، طراح گریم: شهرام خلج، طراح صحنه و لباس: رضا مفاخری، تدوین: امیر ولی خانی، منشی صحنه: سمیه شهرابی، صداگذاری و ترکیب صدا: حبیب ده بزرگی، موسیقی: پویا نیک پور، خواننده تیتراژ پایانی: سینا حجازی، مشاور رسانه ای: امین اعتمادی، عکاس: البرز پارسی.
 
انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب روزهای پایانی تصویربرداری “شهرک جیم” در شهرک سینمایی غزالی+ عکس ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]