«زلاتان» جدید در راه رئال مادرید – سامانه میثاق مهر

موانع ارتباطی ادبی بین کشورهای فارسی زبان باید از میان برود – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395
معرفی آثار مرحله دوم کتاب سال در گروه روانشناسی – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395

«زلاتان» جدید در راه رئال مادریدبه گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، با وجود اینکه باشگاه رئال‌مادرید در نقل و انتقالا ژانویه از خرید بازیکن محروم است اما به نظر می‌رسد از اکنون برای خریدهای فصل تابستان خود فعالیت می‌کند.
رئال مادرید وضعیت الکساندر ایساک، مهاجم ۱۷ ساله تیم آیکو سولنا سوئد را از ماه‌ها قبل زیر نظر داشته و زین‌الدین زیدان به این بازیکن مستعد علاقه زیادی دارد. وی را در سوئد به خاطر سبک بازی‌اش به نام «زلاتانِ جدید» می‌شناسند.

در روزهای اخیر، مذاکرات بین دو باشگاه جدی‌تر شده و به نظر می‌رسد رئال مادرید برای خرید این بازیکن به توافق نهایی دست یافته است. کار انتقال این بازیکن به اسپانیا تمام شده و تنها توافق بر سر جزئیات باقی مانده است. بر اساس قانون، رئال مادرید تا تابستان نمی‌تواند هیچ قراردادی را ثبت کند اما احتمالاً قراردادی را با بازیکن امضا خواهد کرد.

ایساک هفته گذشته در دیدار دوستانه سوئد مقابل اسلواکی گلزنی کرد تا جوان‌ترین گلزن تاریخ فوتبال سوئد لقب بگیرد. این بازیکن قدرت بدنی بالایی دارد و در عین حال بسیار باهوش است و از تکنیک خوبی هم برخوردار است. به همین دلیل به او «زلاتانِ جدید» می گویند. بایرن مونیخ، چلسی و یوونتوس هم به جذب این بازیکن علاقه‌مند بودند اما به نظر می‌رسد رئال‌مادرید در این رقابت پیروز بوده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب «زلاتان» جدید در راه رئال مادرید ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]