پالس مثبت دنا پلاس به صنعت خودرو/ پژو ۲۰۷ صندوق دار در ایران طراحی شد – سامانه میثاق مهر

نرم افزار اندروید “اسوه‌های مبلغان” منتشر شد – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395
انتقام نتیجه از "جد خانواده" به خاطر ازدواج مجدد – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، کیوان وزیری، قائم مقام معاونت طراحی و توسعه محصول ایران خودرو در نشست طراحی نخستین پژو ۲۰۷ آی صندوقدار، در ایران و معرفی دنا پلاس گفت: طراحی محصولات جدید از اهداف راهبردی گروه صنعتی ایران خودرو به می آید و در همین راستا دو محصول ۲۰۷ آی صندوقدار و دنا پلاس برای عرضه در بازار مهیا می شوند.

وی ادامه داد: طراحی پژو ۲۰۷ آی صندوقدار در مرکز طراحی و توسعه محصولات جدید ایران خودرو با صرف ۱۰ ماه زمان و حدود ۵۰۰ میلیارد ریال هزینه انجام شد و در نیمه نخست سال ۹۶ هم به بازر عرضه خواهد شد.

دنا پلاس با ۴ ایربگ و سانروف آمد

وزیری با اشاره به طراحی دنا پلاس توسط کارشناسان و متخصصان ایران خودرو گفت: طراحی این محصول توسط مهندسان داخلی انجام شد اما در ساخت ماشین آلات مورد نیاز خط جدید تولید از همکاری شرکتهای بین المللی بهره بردیم.

وی ادامه داد: اجرای پروژه دنا پلاس ۱۴ ماه زمان برد و در این پروژه ایران خودرو حدود ۵۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری انجام داد.

قائم مقام معاونت طراحی و توسعه محصول ایران خودرو با اشاره به امکانات و تجهیزات دنا پلاس گفت: این محصول دارای امکاناتی استکه برای اولین بار در یک خودروی تولید داخل وجود دارد و از این میان می توان به کیسه های جانبی، سان روف، دوربین دید عقب، سیستم چند رسانه ای جدید و چراغ دید در روز اشاره کرد.

گفتنی است طراحی داخلی و بیرونی دناپلاس در خطوط روی گلگیر و درها، چراغها و … نسبت به مدل قبلی این خودرو متفاوت تر و زیباتر شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب پالس مثبت دنا پلاس به صنعت خودرو/ پژو ۲۰۷ صندوق دار در ایران طراحی شد ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]