پروژه‌ی آب‌رسانی برکت در مناطق محروم خراسان جنوبی – سامانه میثاق مهر

ضمانت های سه‌گانه برای شفاف‌سازی‌ شبه دولتی‌ها – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395
تئاتر آذربایجان قدمتی دیرینه دارد/ بخشی از عوارض شهری صرف هنر شود – سامانه میثاق مهر
دی 26, 1395

پروژه‌ی آب‌رسانی برکت در مناطق محروم خراسان جنوبیبه گزارش گروه چجامعه خبرگزاری میزان،همایون نخعی‌نژاد اظهار داشت: خراسان جنوبی یکی از محروم‌ترین مناطق کشور است که باید مورد توجه جدی نهادهای خیر و تلاشگر برای آبادانی و بهبود وضعیت مردم قرار بگیرد.

وی با اشاره به این‌که با خشکسالی‌های به‌وجود آمده طی سال‌های اخیر در این استان مشکلات عدیده‌ای برای مردم به‌وجود آمده است، گفت: عملکرد بنیاد برکت در سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال در این مناطق خوب بوده است و توانسته قدم‌های اثرگذاری بردارد.

معاون عمرانی استانداری خراسان جنوبی با بیان این‌که انتظار این است که در مناطق محروم‌تر استان از جمله نهبندان و سربیشه، فعالیت‌ها و اقدامات بیش‌تری برای مسایل آموزشی و بهداشتی تدارک دیده شود، افزود: پروژه‌ی آب‌رسانی در این مناطق محروم جای قدردانی و تشکر ویژه دارد چرا که با توجه به خشکسالی‌های اخیر توانسته کمک‌های فراوانی به مردم بکند.

وی با اشاره به غنی بودن استان در بخش معادن، از مسئولان بنیاد برکت درخواست کرد در حوزه‌ی معادن و ایجاد اشتغال در این بخش سرمایه‌گذاری و فعالیت بیش‌تری داشته باشد.

نخعی‌نژاد با بیان این‌که باید با همت نهادها و بنیادهای جهادی، چهره‌ی محرومیت از مناطق محروم استان خراسان جنوبی را برطرف کرد، گفت: واقعاً خراسان جنوبی نیازمند توجه بیش‌تر و جدی‌تر نهادهای حمایتی کشور مانند بنیاد برکت جهت امور آموزشی، بهداشتی و تولید است.

انتهای پیام/ 

[ad_2]

مطلب پروژه‌ی آب‌رسانی برکت در مناطق محروم خراسان جنوبی ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]