توقیف دو محموله بزرگ مواد محترقه در کرمانشاه – سامانه میثاق مهر

فرج الله رجبی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان شد – سامانه میثاق مهر
دی 27, 1395
اجرای صحیح برنامه ششم زمینه ساز توسعه کشور/اعمال نظارت موثر از سوی مجلس برای اجرای صحیح برنامه – سامانه میثاق مهر
دی 27, 1395

توقیف دو محموله بزرگ مواد محترقه در کرمانشاهبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار “منوچهر امان اللهی”  اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی استان با اقدامات اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت موفق به شناسایی دو باند تهیه و توزیع مواد آتش زا شدند.

وی افزود: اعضای این باندها پس از خرید دو محموله بزرگ مواد محترقه از کشورهای همسایه، با عبور از معابر غیرمجاز مرزی، قصد فروش و توزیع محموله در سطح استان را داشتند، که در این راستا موضوع در دستور کار کاراگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: با شناسایی خودروهای حامل کالای قاچاق و زمان و مکان انتقال محموله، اکیپی از عوامل پلیس آگاهی به مسیر تردد قاچاقچیان اعزام شدند و پس از چند ساعت کنترل نامحسوس با مشاهده خودروها، جهت توقیف آنها اقدام کردند.

سردار امان اللهی ادامه داد: قاچاقچیان که متوجه حضور مأموران شده بودند، با حرکات حادثه ساز در خروجی شهر کرمانشاه، قصد فرار به سمت محور کامیاران را داشتند، اما با اقدام به موقع پلیس، متوقف و دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه یک دستگاه کامیون و یک دستگاه پژو پارس در این زمینه توقیف و به پارکینگ منتقل شد، گفت: در بازرسی از خودروها بیش از ۵۰۰ هزار قلم انواع مواد محترقه خطرناک و غیر استاندارد به ارزشی بالغ بر دو میلیارد ریال کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: در این رابطه پنج متهم دستگیر شدند که برخی از آنان پیش از این نیز سابقه خرید و فروش موادمحترقه داشته اند.  

سردار امان اللهی با بیان اینکه متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند، متذکر شد: با توجه به فرا رسیدن ماه های پایانی سال و افزایش خرید و فروش مواد آتش زا، نیروی انتظامی برای جلوگیری از وقوع آسیب های احتمالی، به صورت ویژه با متخلفان و هنجارشکنان برخورد قانونی خواهد کرد تا امنیت و آسایش شهروندان قانونمدار دچار اخلال و بی نظمی نشود.

انتهای پیام/ 

[ad_2]

مطلب توقیف دو محموله بزرگ مواد محترقه در کرمانشاه ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]