دو بازیکن استقلال به سیم آخر زدند/ تا پول ندهید، قراردادمان را فسخ نمی‌کنیم! – سامانه میثاق مهر

هیچ نماینده‌ای از “پاکستان” برای مراسم تحلیف ترامپ به آمریکا نمی‌رود – سامانه میثاق مهر
دی 27, 1395
استاد خلاقیت در برنامه خندوانه + فیلم – سامانه میثاق مهر
دی 27, 1395

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پس از اینکه تعطیلات چند روزه تیم فوتبال استقلال در نیم‌فصل دوم به پایان رسید، بازیکنانی مثل میثم مجیدی و امین حاج‌محمدی در تمرین استقلال شرکت کردند.

این بازیکنان به گواه اینکه علیرضا منصوریان آنها را در فهرست خروجی قرار نداده است، در محل تمرین حضور پیدا می‌کردند. چند روزی که از تمرینات استقلال گذشت، منصوریان اعلام کرد که حاج‌محمدی و مجیدی در اختیار باشگاه هستند.

مجیدی که تصور نمی‌کرد با چنین رفتاری روبرو شود، به باشگاه استقلال مراجعه و اعلام کرد تا ۲۰ روز پیش پیشنهادات خیلی خوبی از تیم‌های لیگ برتری داشت اما چون تصور می‌کرد در فهرست خروج قرار ندارد، به همه آنها جواب رد داده است. اکنون که منصوریان به باشگاه اعلام کرده نیازی به او ندارد، هیچ تیمی خواهان به خدمت گرفتنش نیست.

زمانی که رضا افتخاری، مدیرعامل باشگاه نامه عدم نیاز منصوریان به مجیدی را در اختیار این بازیکن قرار داد، مدافع – هافبک استقلال با ناراحتی اعلام کرد که چون هیچ تیمی خواهان او نیست، قراردادش را فسخ نکرده و باشگاه باید تا آخرین رقم مبلغ قراردادش را پرداخت کند.

بحث حاج‌محمدی هم در نوع خود عجیب است. سکونشینی و عدم کسر قرارداد توسط مدافع استقلال باعث شد این بازیکن در فهرست خروج قرار بگیرد اما باشگاه به این بازیکن اعلام کرده که تیم‌های خواهان او باید با باشگاه استقلال مذاکره کنند. همین مسئله باعث شده که حاج‌محمدی هم مانند مجیدی اعلام کند یا در استقلال بماند و پولش را بگیرد یا قراردادش را یک‌طرفه فسخ کند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب دو بازیکن استقلال به سیم آخر زدند/ تا پول ندهید، قراردادمان را فسخ نمی‌کنیم! ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]