پلمب کارگاه تولید روغن های صنعتی تقلبی در اسلامشهر – سامانه میثاق مهر

۱۲ استان کشور گرفتار بیماری آنفولانزای پرندگان – سامانه میثاق مهر
دی 27, 1395
هنر باید بوی ابدیت بدهد/ نباید عده قلیلی از افراد فاسد در جامعه تبدیل به الگو شوند – سامانه میثاق مهر
دی 27, 1395

پلمب کارگاه تولید روغن های صنعتی تقلبی در اسلامشهربه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سرهنگ حسن آبادی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر تهیه و تولید روغن صنعتی تقلبی با برچسب شرکت های معروف خارجی در اسلامشهر ، ماموران انتظامی بخش “چهاردانگه” بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

سرهنگ حسن آبادی افزود : ماموران در بازرسی از این کارگاه ۱۷۰ بشکه حاوی روغن های تقلبی با برچسب های مختلف خارجی، مقادیر زیادی برچسب، شابلن و درپوش فلزی روغن های صنعتی خارجی مخصوص بشکه های روغن را کشف کردند.

 وی با اشاره به دستگیری یک نفر در این زمینه تصریح کرد : متهم در بازجویی های پلیس اعتراف کرد با خرید روغن های ساخت داخل کشور از کارخانجات و تهیه آلات و ادوات جعل و تقلب ، اقدام به جابجایی روغن ها در بشکه ها کرده سپس با افزودن ترکیباتی دیگر آنها را در بازار عرضه و به قیمت روغن های خارجی به فروش می رسانده است.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر در پایان با اشاره به اینکه در این عملیات ، ۳۷ هزار و ۴۰۰ لیتر روغن صنعتی تقلبی به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال کشف شد ،بیان داشت: با هماهنگی مقام قضائی کارگاه پلمب و متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

انتهای پیام/ 

[ad_2]

مطلب پلمب کارگاه تولید روغن های صنعتی تقلبی در اسلامشهر ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]