فضاسازی رسانه ای به منظور اخلال در رسیدگی قضایی جرم است / مهندسی دیپلماسی ایران باید منهای آمریکا باشد / شهادت سه جوان بحرینی را محکوم می کنیم – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395
مهمترین عناوین “روزنامه های افغانستان” در ۲۷ دی – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از فارس؛ نیروهای نهاد «مبارزه با تروریسم» عراق امروز (دوشنبه) توانستند شش منطقه دیگر را آزاد کرده و بخش وسیعی از شرق موصل را به کنترل خود در آوردند. در درگیری بین نیروهای عراقی و تروریست‌های داعش نیز دهها تروریست از پا در آمد و بسیاری از آن‌ها به سمت مناطق غربی موصل فرار کرده‌اند.

به نوشته منابع خبری عراقی، نیروهای مبارزه با تروریسم، صبح امروز توانستند منطقه «النبی یونس» و مرقد حضرت یونس نبی (ع) و همچنین منطقه «الشرطه» را آزاد کنند.

همچنین منطقه «مجموعه فرهنگی» در شرق موصل نیز به کنترل نیروهای عراقی در آمده و پرچم عراق بر بالای ساختمان‌های این منطقه نصب شده است. بنا به اعلام اتاق رسانه‌ای عملیات موصل، نیروهای عراقی در همین منطقه توانسته‌اند یک پهباد تروریست‌ها را ساقط کنند.

ظهر امروز نیز نیروهای مبارزه با تروریسم، مناطق «الکندی» و «القیروان» در شمال شرق موصل را توانستند به کنترل خود در آورده و دهها تروریست را از از پای در آورند. در این منطقه نیروهای عراقی موفق شدند دو کامیون بمب‌گذاری شده و دو خودروی حاوی دوشکا را منهدم کنند.

عصر امروز نیز تروریست‌های داعش کنترل منطقه «الجماسه» را به نیروهای مبارزه با تروریسم واگذار کردند و نیروهای عراقی در حال پاکسازی منطقه از مین‌ها و بمب‌های کار گذاشته شده هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب آزادی ۶ منطقه دیگر در موصل ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]