آمار پرونده‎های مسن به زیر ۴۰۰ پرونده رسیده است – سامانه میثاق مهر

جزئیات دستور فرمانده معظم کل قوا برای بهبود معیشت کارکنان ارتش و ارتقاء توان رزمی – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395
سبقت خودرو در جاده برجام/ درخشش بنز در جاده مخصوص – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری آذربایجان شرقی، حجت الاسلام والمسلمین مظفری در جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی دادگستری آذربایجان شرقی از تلاشهای اعضای شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی دادگستری استان در حفاظت از بیت المال تقدیر و بر حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی تأکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین مظفری از هماهنگی و تعامل ادارات و دستگاههای اجرایی استان در خدمت به مردم را مثال زدنی توصیف نموده و گفت: در سال ۹۴ به بیش از ۱۲ هزار پرونده معوقه که از ماقبل سال ۹۲ مانده بود رسیدگی شد و اکنون آمار پرونده های مسنّ به زیر ۴۰۰ پرونده رسیده است و مربوط به پرونده هایی است که نیاز به زمان دارند مثل پرونده قتل که نیاز به رسیدن اولیای دم صغیر به سن رشد دارد.

وی میانگین مدت زمان رسیدگی به پرونده ها در دادسرا و دادگاههای جزائی را زیر یکماه اعلام کرد و افزود: اجرای ابلاغ الکترونیکی موجب کاهش رسیدگی به پرونده ها می شود.

در ابتدای جلسه دبیر شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی دادگستری استان در خصوص اقدامات انجام شده در راستای اجرای مصوبات شورا به ارائه گزارشی اجمالی از اقدامات شورا پرداخت.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب آمار پرونده‎های مسن به زیر ۴۰۰ پرونده رسیده است ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]