ادای دین با واریز ۵۰ میلیون ریال به حساب بیت المال – سامانه میثاق مهر

انتقاد کدخدایی از فروش پایان‌نامه‌های دانشجویی – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395
آماده شدن پانداها برای نمایش عمومی در جشنواره بهاری چین+عکس – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395

ادای دین، با  واریز 50میلون ریال به حساب بیت المالبه گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، قاضی کرمانی در آستانه بازنشستگی ۵۰ میلیون ریال به منظور ادای دین به حساب بیت المال واریز کرد.

معاون برنامه ریزی و توسعه قضایی دادگستری کل استان کرمان با اعلام این خبرگفت: این همکار قضائی که خواست نامش فاش نشود مبلغ ۵۰میلیون ریال بابت هزینه های احتمالی استفاده شخصی از امکانات بیت المال به حساب دادگستری کرمان واریز کرده است.

مهدی بخشی با بیان اینکه دستگاه قضائی استان کرمان از قضات وکارمندان اداری مومن ،متعهد و پرتلاشی برخوردار است، تصریح کرد: مبلغ فوق الذکر در جهت خرید اموال اداری برای مناطق محروم استفاده خواهد شد.

وی در ادامه عنوان کرد: اموال عمومی و دولتی از مصادیق بارز بیت‌المال به شمار می‌آیند، و تمامی افراد به ویژه کارمندان در حفظ و نگهداری آن مسئول‌اند.

این مقام قضائی استفاده شخصی از بیت المال را منکر بزرگی در ادارات و سازمان ها دانست و خاطرنشان ساخت: مدیران و کارمندان در دستگاه  بایستی در استفاده از بیت المال دقت نظر بیشتری داشته باشند و از عقوبت اخروی استفاده از بیت المال و حق الناس هراس داشته باشند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب ادای دین با واریز ۵۰ میلیون ریال به حساب بیت المال ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]