امتیاز گرفتن در دور برگشت دشوار است/ من در مغز آدم‌ها نیستم – سامانه میثاق مهر

گروهک‎های تروریستی برای مقابله با ارتش سوریه دست به دامن رژیم صهیونیستی شدند – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395
نگاه جدید به هملت در «چرخ سودایی»/فرصتی برای دیده شدن نسل جوان – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، صمد مرفاوی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل پیکان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی فردا هم برای ما و هم برای پیکان بازی سختی است. در دور برگشت امتیاز گرفتن برای همه تیم‌ها سخت و دشوار است.

وی ادامه داد: تیم‌ها در نیم فصل دوم باید کیفیت فنی خود را بالاتر ببرند تا نتیجه خوبی را به دست آورند.

سرمربی تیم صبای قم افزود: در دیدار فردا به دنبال آن هستیم که شکست برابر صنعت نفت را جبران کنیم. در مقابل صنعت نفت تساوی هم نباید می‌گرفتیم. متأسفانه مقداری بدشانسی آوردیم. به خاطر استرس و مشکلات مالی که در صبا وجود دارد نمی‌توانیم همانند سایر تیم‌ها نتیجه بگیریم. امیدواریم شروع‌کننده خوبی باشیم اگر مشکلات اجازه دهد.

مرفاوی گفت: مشکلات مالی و فنی وجود دارد. از زمانی که تیم را تحویل گرفتیم این مشکلات را داشتیم. در ابتدای فصل اگر مشکل مالی نداشتیم بازیکنان خوبی را جذب می‌کردیم اما با توجه به بودجه باشگاه چطور می‌توانستیم بازیکن که ۴۰۰ یا ۵۰۰ میلیون می‌خواهد را جذب کنیم پس بنابراین هر دو مسئله با یکدیگر ارتباط دارد و تا به حال حل نشده است.

وی در مورد برکناری خود در صورت نتیجه‌ نگرفتن در بازی فردا بیان کرد: من در مغز آدمها نیستم و هیچ اولتیماتومی از سوی باشگاه به من داده نشده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب امتیاز گرفتن در دور برگشت دشوار است/ من در مغز آدم‌ها نیستم ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]