امیدوارم در المپیک مدال‌آور باشیم/ بدهی‌ها با حمایت سلطانی‌فر پرداخت می‌شود – سامانه میثاق مهر

ارتش عراق به “منبر” ابوبکر بغدادی رسید – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395
اشک‌های مجری و میهمان شبکه العالم در پخش برنامه زنده + فیلم – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، صادق فرجی پس از انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون کاراته اظهار داشت: از سلطانی‌فر و سجادی به دلیل نگاه بی‌طرفانه‌ای که به مجمع امروز داشتند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: همچنین از اعضای مجمع نیز به خاطر اعتمادی که به من داشتند، تشکر می‌کنم و تلاش داریم که بتوانیم برنامه‌ها را اجرایی کنیم.

رئیس جدید فدراسیون درخصوص هدف اصلی‌اش در فدراسیون کاراته تصریح کرد: با توجه به ورود کاراته به المپیک ۲۰۲۰ توکیو، تلاش می‌کنیم که بتوانیم در این عرصه نقش‌آفرینی کنیم و در المپیک مدال‌آور باشیم.

وی درباره انتخاب دبیر فدراسیون خاطرنشان کرد: مجمع این اختیار را به رئیس فدراسیون داده که دبیر را انتخاب کند. بر همین اساس نیز در خدمت محسن آشوری خواهیم بود. او یکی از مدیران و زحمتکشان این رشته است.

رئیس فدراسیون کاراته درباره بدهی بیش از یک میلیارد تومانی این فدراسیون گفت: به هر حال سرپرست فدراسیون تعهداتی را ایجاد کرده و فدراسیون نیز این مبالغ را تقبل می‌کند. امیدوارم با حمایت وزیر و جذب اسپانسرهایی که طباطبایی انجام داده، بتوانیم این کار را هماهنگ کنیم. ما باید نشستی با سرپرست پیشین فدراسیون داشته باشیم تا ببینیم این اعداد و ارقام به چه صورت بوده است.

وی ادامه داد: بدهی‌ها با حمایت سلطانی‌فر انجام می‌شود. قطعاً با حمایت وزیر ورزش دغدغه‌ای نخواهیم داشت. هنوز تصمیمی در این باره نگرفته‌ایم. اولین برنامه ما این است که نشستی با طباطبایی داشته باشیم تا وضعیت این نقل و انتقال فدراسیون مشخص شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب امیدوارم در المپیک مدال‌آور باشیم/ بدهی‌ها با حمایت سلطانی‌فر پرداخت می‌شود ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]