اگر بازی مقابل لیورپول ۱۲۰ دقیقه بود، پیروز می‌شدیم/ حس سرشکستگی به ما دست داد – سامانه میثاق مهر

دعوای پسرعمو‌های “افغانستانی” یک کشته برجای گذاشت – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395
مروری بر «چرخ سودایی» از نسل نو در جشنواره تئاتر فجر – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، خوان ماتا، هافبک اسپانیایی تیم فوتبال منچستریونایتد معتقد است که اگر دیدار این تیم مقابل لیورپول کمی بیشتر طول می‌کشید، این «شیاطین سرخ» بودند که سه امتیاز بازی را به حساب خود واریز می‌کردند.

در این بازی ابتدا تیم مهمان به دنبال خطای هند پل پوگبا و گلزنی جیمز میلنر از روی نقطه پنالتی از رقیب سنتی‌اش پیش افتاد ولی ۶ دقیقه مانده به پایان بازی این زلاتان ابراهیموویچ بود که حساب کار را یک-یک کرد.

ماتا در این مورد اظهار داشت: لیورپول از روی نقطه پنالتی به گل نخست دست یافت و ما نتوانستیم از فرصت‌های خود بهره برده و  پیش از سوت پایان نیمه نخست کار را به تساوی بکشانیم. در دقایق پایانی آنها را برای دستیابی به پیروزی به شدت تحت فشار گذاشتیم؛ مانند آنچه تیم ما در این سال‌ها انجام داده است و اگر بازی ۱۲۰ دقیقه بود، پیروز میدان می‌شدیم.

وی ادامه داد: بالاخره زلاتان کار را به تساوی کشاند و این حس به ما دست داد که اگر بازی کمی دیگر طول می‌کشید، می‌توانستیم برنده بازی شویم. در پایان حس سرشکستگی به ما دست داد چون هدف‌مان کسب هر سه امتیاز بود. شاید شاهد بهترین فوتبال ممکن نبودیم ولی این یک بازی سرشار از تلاش و رقابت بود. حالا باید همه تلاش ما شروعی دیگر و پیروز شدن در بازی بعدی باشد. تیم ما تا لحظه آخر غرور‌آمیز ظاهر شد و تماشاگران حاضر در اولدترافورد مثل همیشه کنار ما جنگیدند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب اگر بازی مقابل لیورپول ۱۲۰ دقیقه بود، پیروز می‌شدیم/ حس سرشکستگی به ما دست داد ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]