به عابدینی پاداش مدال برنز پرداخت می‌شود – سامانه میثاق مهر

پرتاب موشک بالستیک روسیه – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395
اکران مردمی فیلم « جنجال در عروسی» در پردیس ملت – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر اظهار داشت: از شمشیربازی برای المپیک آینده انتظار مدال دارم، تلاش‌های عابدینی در المپیک ریو نشان از شایستگی شمشیربازان ایرانی برای رسیدن به سکوی المپیک است.

وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از زحمات همه شمشیربازان عنوان کرد: پاداش مدال برنز برای تلاش‌های ارزنده مجتبی عابدینی در رقابت‌های المپیک ریو در نظر گرفته‌ایم.

سلطانی‌فر همچنین از رئیس فدراسیون شمشیربازی خواست تا بیشترین توجه را به دختران شمشیرباز ایران برای موفقیت، هم‌پای پسران در رقابت‌های آسیایی و جهانی داشته باشد.

در این بازدید فضل‌الله باقرزاده رئیس فدراسیون شمشیربازی گزارشی از وضعیت ملی‌پوشان شمشیربازی در سلاح‌های مختلف به خصوص تیمی که قرار است به مسابقات جام جهانی پادوای ایتالیا اعزام شود، ارائه کرد.

همچنین پیمان فخری، سرمربی تیم ملی شمشیربازی ایران در گزارشی به سلطانی‌فر از آمادگی شمشیربازان ایران و هدف‌گذاری روی جوانان برای کسب مدال در المپیک ۲۰۲۰ خبر داد.

فخری به وزیر ورزش و جوانان گفت: ما در مسابقات جام جهانی پادوای ایتالیا برای مدال به میدان می‌رویم و ان‌شاءالله با دست پر به کشور بازمی‌گردیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب به عابدینی پاداش مدال برنز پرداخت می‌شود ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]