تخریب ۱۰۴ سازه غیرمجاز در منطقه حصار کرج – سامانه میثاق مهر

مطالبی که جامعه را آلوده نمی کند در فضای اینترنتی ارائه شود – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395
ساخت آسمان‌خراش ۵ کیلومتری برای تصفیه هوا+عکس – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان از اجرای دو مرحله تخریب مستحدثات غیرقانونی ایجاد شده در راستای مقابله با تصرف اراضی ملی در منطقه خط ۴ حصار کرج خبر داد و گفت: در این منطقه افرادی بدون مجوز و اخذ پروانه از شهرداری اقدام به تصرف عدوانی در اراضی ملی و ساخت و ساز غیرمجاز کرده بودند.

وی افزود: با توجه به وجود بناهای غیرمجاز، این منطقه به محلی برای استعمال مواد مخدر و فروش آن تبدیل شده بود که پس از شناسایی توزیع کنندگان مشخص شد بیشتر آن‌ها این بناها را به محل استعمال مواد مخدر تبدیل کرده بودند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با اشاره به جزئیات و مراحل تخریبات اجرا شده توضیح داد: این عملیات‌ در دو مرحله و با حضور ۵۴۰ نفر از عوامل انتظامی و ۸۰ اکیپ خودرویی اجرایی شد و ضمن تخریب و پاکسازی اماکن از توزیع کنندگان مواد مخدر، از اراضی تصرف شده رفع تصرف به عمل آمد و به دولت تحویل داده شد.

وی میزان تخریبات انجام شده را ۱۰۴ بنا عنوان کرد و گفت: در مرحله اول ۱۸ ساختمان و ۱۴ چاردیواری و در مرحله دوم نیز ۷۲ واحد مسکونی غیرمجاز تخریب شد.

شاکرمی همچنین اظهار داشت: با توجه به نبود کلانتری در منطقه، یک ساختمان دو طبقه که به محل استعمال مواد مخدر و تجمع معتادان تبدیل شده بود به نیروی انتظامی اختصاص یافت تا نظارت بیشتری بر منطقه داشته باشند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب تخریب ۱۰۴ سازه غیرمجاز در منطقه حصار کرج ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]