حافظ قرآن به مرحله نهایی دوره ارزیابی حافظان قرآن راه یافتند – سامانه میثاق مهر

پیروزی خفیف دانشگاه آزاد در تبریز/ پتروشیمی در آبادان شکست خورد – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395
جدول قیمت گوشی‌های مناسب برای بازی – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، نتایج مرحله سوم یازدهمین دوره آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن اعلام شد.
 
مرحله نخست این دوره از آزمون‌ها اردیبهشت‌ماه امسال با حضور بیش از ۶ هزار شرکت‌کننده برگزار شد و پس از اعلام نتایج افرادی که حد نصاب نمره را کسب کرده بودند به مرحله دوم این آزمون‌ها راه یافتند.
 
مرحله دوم آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم تابستان سال جاری به صورت شفاهی در استان‌های مختلف کشور برگزار شد و نتایج این مرحله نیز ۱۱ آبان‌ماه از سوی سارمان دارالقرآن اعلام شد.
 
بر اساس نتایج اعلام شده ۶۶ نفر با کسب حد نصاب نمره به مرحله سوم این آزمون‌ها راه یافتند که پس از بررسی اعتراضات در نهایت ۷۵ نفر موفق به راه‌یابی به مرحله بعدی آزمون‌های اعطای مدرک به حافظان شدند.
 
مرحله سوم یازدهمین دوره آزمون‌های طرح ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم ۱۷ دی‌ماه به صورت هماهنگ برگزار شد در این مرحله ۷۵ نفر از حافظان کل قرآن برای کسب مدارک درجه ۱ و ۲ تلاش کردند که در نهایت با اعلام نتایج این مرحله ۳۶ نفر قبول شدند و از این بین ۲۵ نفر به مرحله نهایی راه یافتند و برای کسب عنوان استاد حفظ قرآن باید تلاش کنند.
 
انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب حافظ قرآن به مرحله نهایی دوره ارزیابی حافظان قرآن راه یافتند ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]