خودم را به خاطر انریکه از پل پرت می‌کنم!/ افتخار می‌کنم بازیکن بارسلونا هستم – سامانه میثاق مهر

انتقاد ترامپ از سیاست‎های ناتو و دولت آلمان واکنش رهبران اروپا را برانگیخت – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395
نگاهی به بی‌معنایی زندگی بشر در «من سیزیف» – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، ایوان راکیتیچ، هافبک کروات و ملی‌پوش تیم فوتبال بارسلونا مدعی شد لوئیز انریکه، سرمربی بارسلونا کمک فراوانی به او کرده و حاضر است به خاطر او، خود را از پل به پایین پرت کند!

راکیتیچ که در فصل جاری به هیچ عنوان در حد و اندازه‌های خود ظاهر نشده و کمتر در ترکیب بارسلونا قرار می‌گیرد، یکی از بازیکنانی ا‌ست که شایعه جدایی‌‌اش از نیوکمپ در تابستان به گوش می‌رسد.

وی که یکی از ارکان کسب «سه‌گانه» و «دوگانه» بارسلونا در دو فصل اخیر بوده، در فصل جاری چندان از سوی انریکه مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و همین مسئله باعث شده تا در روزهای اخیر زمزمه‌هایی مبنی بر اختلاف او با این مربی منتشر شود.

راکیتیچ در این خصوص اظهار داشت: انریکه کمک بسیار زیادی به من کرده است و اگر لازم باشد، حاضرم بی‌درنگ، به خاطر او خودم را از پل به پایین پرت کنم.

وی در پایان، درباره بارسلونا و شرایط کنونی‌اش در این تیم گفت: افتخار می‌کنم که عضوی از این تیم هستم. حتی اگر دقایق بازی کافی به من نرسیده باشد و جام‌هایی که تاکنون برده‌ایم را هم در نظر نگیریم، من همواره روی فوتبالم تمرکز می‌کنم. وضعیت خوبی دارم اما هنوز هم می‌توانم بهتر باشم و برای آن تلاش خواهم کرد. مهم‌ترین موضوع این است که می‌دانم هم‌تیمی‌هایم به من اعتماد کامل دارند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب خودم را به خاطر انریکه از پل پرت می‌کنم!/ افتخار می‌کنم بازیکن بارسلونا هستم ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]