دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد در ارومیه افتتاح شد – سامانه میثاق مهر

تقدیر تلفنی تاج از جهانبازی – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395
تاکید بر لحاظ شدن پیشنهادهای استانی در طرح توسعه‌ سواحل جنوبی – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، سخنرانی سرپرست حوزه هنری استان، رونمایی از آلبوم صوتی «یک لحظه تا آسمان» با موضوع دفاع مقدس، رونمایی از طرح گرافیکی دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد و سخنرانی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری از بخش های اصلی این مراسم بود.
 
 
مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در این مراسم طی سخنانی کشف و پرورش استعدادهای جوان و نوظهور در عرصه تئاتر کشور، تربیت مدیران فرهنگی و مخاطب سازی برای هنر نمایش را از اهداف اصلی راه‌اندازی دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد در کشور عنوان کرد.
 
 
کوروش زارعی در ادامه سخنان خود به کاهش شدید تعداد مخاطبان در عرصه تئاتر کشور اشاره کرد و افزود: تئاتر بدون تماشاگر و مخاطب عام بی فایده است و ما به عنوان مسئولان این عرصه هنری در تلاشیم با طرح و محتوی سازی مورد پسند توده جامعه که بخش زیادی از علاقه‌مندی، فرهنگ و مشکلات مردم در آن جاری باشد این آفت عظیم را سمپاشی کرده و آن را از بین ببریم.
 
 
مراسم افتتاحیه دفتر تئاتر مردمی بچه های مسجد با رونمایی از نماد این دفتر در ارومیه و ارائه ۲۵ عنوان نمایشنامه برای استفاده در طرح های آینده این دفتر در آذربایجان غربی به پایان رسید.
 
 
انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب دفتر تئاتر مردمی بچه‌های مسجد در ارومیه افتتاح شد ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]