سپاه زیر بار حرف زور نمی رود/ آمریکا و اسرائیل مصادیق بارز تروریسم هستند – سامانه میثاق مهر

برنامه ریزی برای قطع سوبسید بلیط مترو اقشار برخوردار/ خطوط بی.آر. تی واگذار می شود – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395
بستنی فروشی مشهور پلمب شد + تصاویر – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395

اسماعیل کوثری

خبرگزاری میزان-گروه سیاسی: هفته گذشته چند سناتور آمریکایی پیشنویس قطعنامه ای را درباره به رسمیت شناختن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به عنوان سازمانی تروریستی به کنگره  آمریکا ارسال کردند؛ “مایکل مک کول” سناتور جمهوریخواه از  تگزاس مبتکر این طرح است.

در همین رابطه اسماعیل کوثری از فرماندهان سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و رئیس اسبق اداره امنیت ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، اظهار کرد: این اقدام سناتورهای آمریکایی نهایت زیاده خواهی آنهاست؛ گروههای تروریستی به صورت مخفیانه و موذیانه عمل می کنند و معمولا آثاری از عملکردشان بر جای نمی گذارند در حالیکه سپاه تشکیلات زیرزمینی و پنهانی نیست و تمام هستی و موجودی آن آشکار است؛ سپاه راه و روش خود را دارد و زیر بار حرف زور نمی رود.

وی افزود: آمریکا چون نمی خواهد کشور و نهادی را جلودار خودش ببیند قصد دارد حلقه تحریمی سپاه را تنگ تر از پیش کنند.

کوثری با بیان اینکه تمام مردم جهان می دانند که در زمانه کنونی رژیم اشغالگر قدس و آمریکا، از مصادیق بارز تروریسم هستند گفت: همین سناتورهای آمریکایی بودند که گروههای تروریستی مثل القاعده، داعش و جبهه النصره را تشکیل دادند.

رئیس کمیته دفاعی مجلس نهم در پایان گفت: ملت ایران حامی مستضعفان است و هرجا که آمریکایی ها بخواهند حق مستضعفان را در جهان زیر پا بگذارند، ما آماده کمک به آن مظلومان هستیم.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب سپاه زیر بار حرف زور نمی رود/ آمریکا و اسرائیل مصادیق بارز تروریسم هستند ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]