فکر نمی‌کنم مربیان ندانند برای جذب بازیکن باید چه کار کنند/ آرزو می‌کنیم سایپا بالا بیاید – سامانه میثاق مهر

افشاگری نتانیاهو درباره تلاش رژیم صهیونیستی برای روابط با کشورهای عربی – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395
“امیر خان” بهترین بازیگر سینمای هندوستان در سال ۲۰۱۶ / “دنگال” جوایز اصلی را درو کرد + عکس – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، حسن استکی پیش از دیدار تیمش مقابل تیم فوتبال سایپا در هفته هفدهم لیگ برتر، در نشست خبری اظهار داشت: خیلی‌ها فکر می‌کنند چون سایپا در پایین جدول قرار دارد، تیم ضعیفی است اما آنها مقابل پرسپولیس نشان دادند که تیمی قوی هستند. با شناختی که از حسین فرکی داریم، می‌دانیم که سایپا فردا مقابل ما هم قدرتمند ظاهر می‌شود.

وی ادامه داد: به جایگاه پایین سایپا در جدول نگاه نمی‌کنیم و آرزو می‌کنیم که این تیم بالا بیاید چون جایگاهش اینجا نیست. باید بگویم که در بازی فردا محمدرضا عباسی و علی حمام، مصدوم هستند اما محروم نداریم.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد نقل‌وانتقالات تیمش تصریح کرد: ما فهرست خروجی نداریم اما یک بازیکن لبنانی به خدمت گرفته‌ایم. این بازیکن از روز گذشته به تمرینات ما اضافه شده و پستش هافبک-مهاجم است. این بازیکن چپ‌پاست و امیدوارم به ما کمک کند.

استکی در واکنش به صحبت‌های سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن که گفته علیرضا منصوریان با دو بازیکن ذوب‌آهن به صورت غیرقانونی مذاکره کرده، خاطرنشان کرد: مصاحبه آذری را دیدم اما اطلاعی از اتفاقات اخیر ندارم. ما در سال ۲۰۱۷ هستیم و فکر نمی‌کنم این حرکات را انجام دهند یا مربیان در سطحی باشند که ندانند برای جذب بازیکن چه کار باید بکنند.
انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب فکر نمی‌کنم مربیان ندانند برای جذب بازیکن باید چه کار کنند/ آرزو می‌کنیم سایپا بالا بیاید ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]