مهمترین عناوین “روزنامه های افغانستان” در ۲۷ دی – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395
با رادیو نمایش به مرز توران سفر کنید – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم والیبال پیکان تهران و شهرداری تبریز (۲۲ دیماه)‌ در خانه والیبال تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با حاشیه‌هایی همراه بود. حسین پورکاشیان، ناظر این مسابقه گزارشی درباره این دیدار ارائه داد که منجر به محرومیت سعید معروف از حضور در مسابقه روز یکشنبه تیم پیکان مقابل نماینده اراک تا تشکیل کمیته انضباطی شد.

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال صبح امروز دوشنبه ۲۷ دیماه ۹۵  در محل این  فدراسیون تشکیل جلسه داد تا به این موضوع رسیدگی کند.

این جلسه با حضور محمود افشاردوست (دبیرکل فدراسیون والیبال)، سعید درخشنده (رییس سازمان لیگ)، علی فرخی( رییس کمیته انضباطی)، امیدوار حاتمی (رییس کمیته داوران)، حسین پورکاشیان (ناظر دیدار دو تیم پیکان و شهرداری تبریز) سعید معروف (کاپیتان و پاسور تیم پیکان)، مهدی نفر (سرپرست تیم پیکان) و نمایندگان وزارت ورزش و جوانان دیگر اعضا برگزار شد.

پس از بحث و بررسی موضوع و صحبت‌های ناظر  مسابقه و کاپیتان تیم پیکان رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال به قرار زیر اعلام شد:

نظربه اینکه حسب گزارش ناظر مسابقه تیم‌های پیکان وشهرداری تبریز، سعید معروف بازیکن تیم پیکان با به کار بردن الفاظ دور از انتظار ناظر مسابقه را مورد خطاب قرارداده است و با امعان نظربه اینکه مطابق مقررات آئین‌نامه انضباطی بی احترامی به عوامل اجرایی مسابقات تخلف محسوب می‌گردد بنا بر این با استناد ماده ده آئین‌نامه انضباطی به ویژه بندهای ۳۸ و ۲-۳۹ سعید معروف یک جلسه ازحضور درمسابقه لیگ محروم گردید. بدیهی است یک جلسه محرومیت نامبرده توسط سازمان لیگ از جریمه تعیین شده قابل کسر است.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب محرومیت یک جلسه‌ای معروف ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]