مهمترین بحث در پیشگیری، ارتقاء آگاهی‌های عمومی است/ ضرورت ارتقاء سطح فرهنگ عمومی در استفاده از خدمات مخابراتی – سامانه میثاق مهر

تأکید مراجع و علمای نجف بر تقویت اطلاع رسانی در حوزه / تعاملات حوزه قم و نجف افزایش می یابد – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395
برای دفع سنگ کلیه چه کنیم؟ – سامانه میثاق مهر
دی 28, 1395

مهمترین بحث در پیشگیری، ارتقاء آگاهی‌های عمومی است/ ضرورت ارتقاء سطح فرهنگ عمومی در استفاده از خدمات مخابراتیبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، علیرضا ساوری مدیر کل پیشگیری وضعی معاونت اجتماعی قوه قضائیه در جلسه  امضای تفاهم نامه همکاری ببین معاونت اجتماعی قوه قضائیه با شرکت های همراه اول، ایرانسل و رایتل گفت: مطالب مندرج در تفاهم نامه حاصل چندین ماه کار کارشناسی است و با امضای این تفاهم نامه این توقع وجود دارد که یکی از ابزارهای مهم در وقوع جرم از بین برود.

وی گفت: در حال حاضر مهمترین بحث در پیشگیری ارتقای آگاهی های عمومی است، سلب ابزارها و فرصت های ارتکاب جرم امروزه به عنوان یکی از راهبردهای اساسی مدنظر اندیشمندان حوزه پیشگیری است.

مدیر کل پیشگیری وضعی معاونت اجتماعی قوه قضائیه گفت: متاسفانه در کشور ایران ابزارهای متعددی فراهم است که هنر مدیریت پیشگیری، کنترل آنها است.

وی گفت: امیدواریم با امضای این تفاهم نامه بتوانیم یکی از ابزارهای مهم وقوع جرم را از بین ببریم.

وی گفت: جرایم در کشور ما پیچیده و چند وجهی هستند و ابزارهای موجود برای مقابله سنتی و قدیمی است و لذا باید از روش های جدید استفاده کرد.

مدیر کل پیشگیری وضعی معاونت اجتماعی قوه قضائیه گفت: در این تفاهم نامه سه محور مدنظر قرار گرفته است تولید، و پخش محتوای پیشگیرانه، ترغیب مشترکین به استفاده مداوم از سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین و ارتقای سطح فرهنگ عمومی در استفاده از خدمات مخابراتی و ظرفیت های مجازی محورهای اصلی این تفاهم نامه هستند.

وی گفت: همانطور که می دانیم بسیاری از مشکلات موجود به خاطر عدم آگاهی مشترکین است ما در این حوزه هم اقدامات پیشگیرانه را عملیاتی خواهیم و ترغیب خواهیم کرد که مردم نسبت به سیم کارتهای خود در همه موارد حساس باشند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب مهمترین بحث در پیشگیری، ارتقاء آگاهی‌های عمومی است/ ضرورت ارتقاء سطح فرهنگ عمومی در استفاده از خدمات مخابراتی ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]