اجرائیه حقوقی سازمان‌های دولتی علیه همدیگر کار درستی نیست – سامانه میثاق مهر

مرگ کارگر ۱۷ ساله زیر آوار چاه – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395
پرونده ۳۶۹ قاچاق تلفن همراه به اجرای احکام کردستان ارجاع شد – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395

استاندار خوزستان

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، غلامرضا شریعتی در نشست شورای آموزش و پرورش استان که در محل سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، اظهار کرد: آموزش و پرورش برای تمام استان اهمیت دارد و باید اهتمام ویژه‌ای به آن داشت.

وی با تاکید بر اینکه انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی‌های مورد نیاز از بار بدهی‌های آموزش و پرورش به شرکت برق منطقه‌ای خوزستان کم شود، تصریح کرد: در گذشته به‌ وسیله اعتبارات استانی قدرت مانور و همکاری را داشتیم اما اکنون با کاهش اعتبارات ملی قدرت مانور کمتری داریم.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: به منظور حل مشکل بدهی‌های آموزش و پرورش استان به برق منطقه‌ای باید با تعامل و همکاری بیشتری مشکل را رفع کرد.

شریعتی با بیان اینکه اجرائیه حقوقی سازمان‌های دولتی علیه همدیگر کار درستی نیست متذکر شد: به هیچ عنوان نباید علیه آموزش و پرورش اجرائیه حقوقی به‌ کار برد چرا که همیشه خانواده‌ها بیشترین هزینه‌ها را برای دانش‌آموزان خود می‌کنند اما زمانی که کمک جمعی باشد دریغ می‌کنند.

وی خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی حاضر در جلسه تاکید کرد: همه دانش‌آموزان این استان را باید فرزندان خود دانسته و برای ارتقاء کیفیت آموزش هزینه کنیم.

شریعتی ادامه داد: البته این به آن معنا نیست که حاشیه امنی برای مسؤولان آموزش و پرورش در اجرا نکردن به تعهداتشان شود.

وی تاکید کرد: نباید کوچک‌ترین استرسی به دانش‌آموزان در حال تحصیل در زمینه قطع برق یا آب وارد شود.

استاندار خوزستان در پایان درخواست کرد، کمیته‌ای به منظور بررسی میزان بدهی آموزش و پرورش به شرکت برق منطقه‌ای تشکیل و پس از توافق در مورد مبلغ بدهی آموزش و پروش نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب اجرائیه حقوقی سازمان‌های دولتی علیه همدیگر کار درستی نیست ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]