ادامه پیگیری‌های دبیرکل اوپک برای اجرای توافق کاهش تولید – سامانه میثاق مهر

۱۲۰۸ فیلم کوتاه به دبیرخانه جشنواره «رویش» رسید – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395
قاتل فراری در لباس زنانه دستگیر شد+عکس – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395

به گزارشگروه اقتصاد خبرگزاری میزان، محمد سانوسی بارکیندو، دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک)، دیروز در سفر به امارات، در گفت‎وگویی اعلام کرد: ٢۴ کشور صادر کننده نفت علاقه فراوانی نسبت به برقراری ثبات در بازارهای جهانی نفت دارند و با تماس‎ها و هماهنگی‌های انجام شده، برای اجرای کامل توافق نفتی وین تلاش می‎شود.

وی افزود: اعضای اوپک بر پایبندی کشورها به این توافقنامه نظارت می کنند و کمیته‎ای برای نظارت بر روند عرضه و تقاضا در ماه جاری تشکیل جلسه می‌دهد.

همچنین به گزارش رویترز، دبیر کل اوپک دیروز (دوشنبه ٢٧ دی‎ماه) نیز در جریان سفر خود به ونزوئلا پیش بینی کرده بود که تا پایان امسال، ثبات به بازار نفت باز می‎گردد.

بارکیندو در دیدار با نیکولاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا، گفت: با اجرای کامل این توافق میان تولیدکنندگان عضو و غیر عضو اوپک، در سال ٢٠١٧ میلادی وضع اقتصادی ما به طور چشمگیری بهبود خواهد یافت.

در دیدار یاد شده، مادورو پیشنهاد کرده بود که نشست آینده تولیدکنندگان نفت عضو غیر عضو اوپک در سه ماه نخست امسال انجام شود و در آن درباره گام‎های بعدی برای کمک به ثبات بازار، تصمیم گرفته شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب ادامه پیگیری‌های دبیرکل اوپک برای اجرای توافق کاهش تولید ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]