بازگشت کارگردان “گرگ و میش” با فیلمی دلهره آور + عکس – سامانه میثاق مهر

نتیجه زنده/ آغاز دربی‌ها در مشهد و تبریز – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395
عیب‌یابی و تنظیم موتور رایگان تاکسی‌های تهران به مناسبت روز هوای پاک – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، به نقل از یورونیوز فیلم سینمایی “دستیار شخصی خرید” به کارگردانی “الیور آسایاس” ۱۰ مارس سال ۲۰۱۷ در سینماهای امریکای شمالی اکران خواهد شد.

بازگشت کارگردان

این فیلم دومین بازی کریستن استیوارت در ساخته های الیور آسایاس کارگردان و فیلمساز فرانسوی است. کریتسن استوارت ستاره مجموعه «گرگ و میش» بازیگر اصلی این درام روانشناسی است که به گفته کارگردان ژانرهای مختلف از فیلم دلهره آور تا فانتزی را تلفیق کرده است.

علاوه بر کریستین استوارت، لارنس ادینگر، سیگرید بوازیز و آندرس دنیلسون در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

بازگشت کارگردان

الیور آسایاس، کارگردان فرانسوی این فیلم در خصوص این فیلم گفت: می خواستم داستان کسی را بازگو کنم که خودش را دوباره می سازد، پس از داغداری دوباره ساخته می شود. احساس می کنم نقاش هستم که با رنگهایی که اینجا و آنجا بکار می برند چیزی را بیان می کند. برای من مانند کولاژ بود من معتقدم برای بیان آنچه که می خواهی بگویی و انتقال احساس مورد نظر به مخاطب، کاربرد همه ابزارها خوب است.

داستان بر محور مورین، یک دستیار شخصی خرید برای برندهای معروف در پاریس دور می زند، برادرش آنجا مرده است. مورین در جستجوی نشانه ای از برادرش است که از دور دست ارسال شده است.

بازگشت کارگردان

فیلمساز کارگردان ۶۱ ساله در رابطه با شخصیت اصلی داستان می افزاید: او آدم تنهایی است، کسی برای ارتباط گرفتن با او در آنجا نیست.» تنها فرد نزدیکش دوست پسر او است که در عمان کار و زندگی می کند و مورین با اسکایپ با او حرف می زند. نکته دیگر در زندگی او جستجو در اینترنت است که بخشی از حافظه و دانش ما شده است. تنها ولی در ارتباط با کسی است که وجود ندارد، مسیر فیلم با دریافت پیامی که گویی از برادر مورین است تغییر می کند.

بازگشت کارگردان

الیور آسایاس با اشاره به بازی یکدست و گیرای کریستن استوارت می گوید: او به فیلم الهام و حرکت می دهد. به زبان دیگر او به این شخصیت حرکت، الهام و زندگی می دهد. از طرف دیگر، فکر می کنم به من توانایی انجام این پروژه را داد شاید بدون او نمی توانستم به پروژه ای فانتزی و نامرئی ها دست بزنم، یعنی چیزهای انتزاعی را هدایت کنم. باید بگویم بازیگری داشتم که همه چیز را به واقعیت بر می گرداند. بدون داشتن چنین بازیگری، کسی که حقیقتا واقعی و عینی است اینکار را نمی کردم.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب بازگشت کارگردان “گرگ و میش” با فیلمی دلهره آور + عکس ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]