سونا خشک خانه آتش به پا کرد+تصاویر – سامانه میثاق مهر

سقف جوایز سپرده‌های قرض الحسنه به یک میلیارد ریال افزایش یافت – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395
لزوم تسریع در اجرای طرح بلوار پیامبر اعظم (ص) قم – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، درتماس شهروندان در ساعت ۱۹:۳۲ شب گذشته با سامانه ۱۲۵ و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت آتش نشانان ایستگاه های ۱۹ و ۱۰۳ به همراه خودروی حامل دستگاه تنفسی را به محل حادثه در منطقه تهرانپارس، خیابان ۱۵۲ غربی اعزام کرد.

سونا خشک خانه آتش به پا کرد+تصاویر

مصطفی خوشبوئی افسر آماده منطقه ۳ عملیات آتش نشانی تهران در این مورد ابراز داشت: آتش سوزی از قسمت سونا و جکوزی یک واحد مسکونی در طبقه پنجم این ساختمان ۵ طبقه ی تک واحدی شروع شد که با حضور به موقع و سرعت عمل آتش نشانان مهار شد.

وی اضافه کرد: با شعله ور شدن قسمت سونا و سوختن دیوارهای چوبی آن هرآن امکان داشت آتش به داخل اتاق های خواب و کل واحد مسکونی کشیده شود که نیروهای آتش نشانی بلافاصله با یک رشته لوله آبدهی آتش سوزی را در همان محل شروع در قسمت سونا مهار و کاملا خاموش کردند.

سونا خشک خانه آتش به پا کرد+تصاویر

خوشبوئی تاکید کرد: همزمان گروه دیگر آتش نشانان به جستجو در داخل اتاق ها و نیز راهروها و آسانسور که دچار دودگرفتگی شده بود، پرداختند که مشخص شد هیچ یک از ساکنان در این حادثه گرفتار و یا مصدوم نشده بود. 

افسر آماده آتش نشانی با اشاره به این که علت بروز این آتش سوزی تحت بررسی است، خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از مهار کامل آتش با بکارگیری فن فشار قوی، دودهای ناشی از این آتش سوزی را از داخل ساختمان به بیرون تخلیه و محل حادثه را ایمن کردند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب سونا خشک خانه آتش به پا کرد+تصاویر ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]