فرمانده جدید یگان حفاظت دادگستری کل استان معرفی شد – سامانه میثاق مهر

حضور دکتر لاریجانی در مراسم ترحیم همسر حجت الاسلام راستگو – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395
فواید فیزیوتراپی بعد از کما/۴ دلیل ایجاد کما – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان آذربایجان غربی، فرمانده جدید یگان حفاظت دادگستری کل استان معرفی شد.

حیدری رئیس دادگستری کل استان آذربایجان غربی در این مراسم اظهار کرد: یک سیاست کلان باید در زمینه امنیت داخلی و بیرونی دادگستری‌ها و کارکنان در نظر گرفته شود و تغیرات پرسنلی در قوه قضائیه نباید نقشی در این سیاست داشته باشند.

این مقام قضایی در ادامه سخنان خود افزود: تا به حال نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی مسئولیت امنیت کارکنان دادگستری‌ها و حوزه‌های قضایی را با همکاری یگان حفاظت دادگستری بر عهده داشته است و با بزرگواری فرماندهان انتظامی کمک‌های در زمینه پشتیبانی نیروها و تعداد نیرو انجام شده است.

وی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به برخی مشکلات موجود در زمینه تامین امنیت کارکنان دادگستری‌ها و حوزه‌های قضایی این استان گفت: این وظیفه مهم یعنی تامین امنیت در حوزه‌های قضایی بر عهده نیروی انتظامی است و با وجود امنیت موجود برای قضات و کارکنان دستگاه قضایی آنها می‌توانند امنیت را در جامعه برقرار سازند.

در ادامه این مراسم سردار طاهری مشاور حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه در خصوص ساختار یگان حفاظت دادگستری قوه قضائیه توضیح داد: ساختار کلی یگان حفاظت قوه قضائیه توسط فرمانده یگان حفاظت قوه قضائیه سرهنگ یزدان پناه نوشته شده و منتظر تایید رئیس قوه قضائیه است پس از تایید برای تامین اعتبار به دولت ارائه خواهد شد تا در این خصوص اقدامات کلی انجام شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب فرمانده جدید یگان حفاظت دادگستری کل استان معرفی شد ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]