نتیجه زنده/ فولاد خوزستان صفر – سامانه میثاق مهر

مهمترین عناوین “روزنامه های پاکستان” در ۲۸ دی – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395
میلاد عمرانلو آهنگی دو ضربی نواخت/ مدیر دفتر موسیقی به تماشای آنسامبل پرکاشن تهران نشست – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ برتر، امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف فولاد خوزستان رفته است. این دیدار قرار بود از ساعت ۱۵ آغاز شود اما به دلیل عدم رعایت فاصله میان تماشاگران دو تیم، بازی با ۲۳ دقیقه تأخیر شروع شد.

دقیقه ۳ (گل):‌
پرتاب بلند وحید امیری به داخل محوطه جریمه فولاد خوزستان رسید که مهدی طارمی توانست از این فرصت استفاده و با ضربه سر گل اول تیمش را خیلی زود به ثمر برساند.

دقیقه ۴: ساسان انصاری در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد که ضربه فنی او با اختلافی بسیار کم و به شکلی خطرناک به بیرون رفت.

دقیقه ۱۲ (گل): ارسال محسن مسلمان از سمت راست با ضربه سر وحید امیری و خروج اشتباه وحید طالب‌لو همراه بود که گل دوم پرسپولیس را به دنبال داشت.

دقیقه ۱۴: محمد انصاری به دلیل خطایی که انجام داد، از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

ترکیب تیم فوتبال فولاد خوزستان:

وحید طالب‌لو، سروش سعیدی، ایوب والی، عبدالله کرمی، سینا مریدی، حمید بوحمدان، احمد عبدالله‌زاده، ماتیاس چاگو، عبدالله ناصری، اسماعیل شریفات و ساسان انصاری.

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری، علی علیپور و مهدی طارمی.

ادامه دارد…

[ad_2]

مطلب نتیجه زنده/ فولاد خوزستان صفر ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]