هیچ گونه حادثه امنیتی در فرودگاه های کشور رخ نداده است – سامانه میثاق مهر

عیب‌یابی و تنظیم موتور رایگان تاکسی‌های تهران به مناسبت روز هوای پاک – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395
آیت‌الله هاشمی رفسنجانی عنصری کلیدی در نظام اسلامی بود – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395

هیچ گونه حادثه امنیتی در فرودگاه های کشور رخ نداده استبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار حسن مهری در مراسم تودیع و معارفه رئیس پلیس فرودگاه های استان فارس،گفت: امنیت زیر بنای توسعه در هر کشور محسوب می شود.

وی ادامه داد: اکثر کشورهای دنیا به پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات کنترلی در فرودگاه ها مجهز هستند و در این کشورها حضور فیزیکی پلیس چندان محسوس نیست اما در کشور ما بدون وجود تجهیزات لازم ، امنیت مطلوب در فرودگاه ها برقرار می شود، گفت: باید روز به روز فرودگاه های کشور به امکانات و تجهیزات کنترلی مجهز شوند.

سردار مهری افزایش پروازها و گرایش مردم به صنعت حمل و نقل هوایی را باعث گستردگی کار برای مأموران نیروی انتظامی دانست و افزود: خوشبختانه در حال حاضر رفتار پلیس با مسافران در فرودگاه ها با احترام،  مهربانانه و تؤام با رأفت است.

رئیس پلیس فرودگاه های کشور وضعیت امنیت در فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: پلیس فرودگاه شیراز توانسته است با تعامل و همگرایی با سایر دستگاه های حاضر در این مرکز، ضریب امنیتی را افزایش و رضایت مردم را فراهم آورد.

وی با بیان اینکه فرودگاه شیراز در موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز در بین سه فرودگاه برتر کشور قرار دارد، تصریح کرد: در همه فرودگاه های کشور پلیس به صورت مقتدرانه حضور دارد و هیچگونه رخداد امنیتی وجود ندارد.

در ادامه این مراسم، سردار “احمد علی گودرزی” فرمانده انتظامی استان فارس طی سخنانی گفت: باوجود  توطئه های دشمنان ایران اسلامی، خوشبختانه وضعیت امنیت در فرودگاه های کشور به ویژه فرودگاه شیراز مشهود است و این موضوع نقطه اوج اقتدار و عزت ایران اسلامی را نشان می دهد.

وی تصریح کرد: با تعامل بسیار خوب و مناسب بین پلیس فرودگاه، کارکنان سپاه پاسداران و سایر نهادهای مربوطه، تا کنون هیچگونه حادثه و مسائل امنیتی در فرودگاه شیراز رخ نداده است.

سردار گودرزی ساختمان جدید پلیس فرودگاه را باعث افتخار و در شأن مأموران نیروی انتظامی دانست و از زحمات و تلاش های سرهنگ شعبانی رئیس پلیس فرودگاه های استان فارس در این راستا تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است، در پایان این مراسم، طی حکمی سرهنگ ” اکبر خسروی ” به عنوان رئیس پلیس فرودگاه های استان فارس منصوب و از تلاش های جهادی سرهنگ ” داوود شعبانی” در زمان تصدی این عنوان تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/ 

[ad_2]

مطلب هیچ گونه حادثه امنیتی در فرودگاه های کشور رخ نداده است ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]