واکاوی وضعیت خبررسانی در شبکه های اجتماعی در مستند مناظره «غیرمحرمانه» – سامانه میثاق مهر

فراخوان طراحی اتوبوس تیم ملی یک مشارکت ملی است – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395
همسویی اونس و دلار، طلای داخلی را ارزان کرد + جدول قیمت – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، به نقل از روابط عمومی شبکه دو، «غیرمحرمانه» در این قسمت از برنامه با دعوت از کارشناسان متعدد به اطلاع رسانی و خبررسانی در فضای مجازی نقاط قوت و ضعف این گونه اطلاع رسانی نگاهی ویژه خواهد داشت.

در قسمت مستند گزارش «غیرمحرمانه» که پنج شنبه ۳۰ دی ماه ساعت ۲۱ از شبکه دو سیما پخش می شود؛ در گفت و گویی با فعالان حوزه رسانه شیوه های راستی آزمایی خبرها مورد بررسى قرار خواهد گرفت.

همچنین در مناظره جمعه اول بهمن ماه که ساعت ۲۱ از شبکه دو با حضور مدعوین و مهمانان اصلی به روی آنتن می رود مهدی سیاسی فر؛ کارشناس خبررسانی در فضای مجازی، حسین قربان زاده؛ مدیرمسئول و سردبیر روزنامه همشهری و علی متقیان؛ مدیرعامل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به بیان نظرات خود خواهند پرداخت.

در این قسمت از برنامه «غیر محرمانه» ابتدا تعریفی از حضور شبکه های اجتماعی در حوزه خبررسانی عنوان شده و سپس به راستی آزمایی این اخبار اشاره خواهد شد. منابع رسمی، بررسی محتوای خبر و جایگاه شبکه های اجتماعی در این عرصه بخش های مختلف این مناظره خواهد بود. همچنین فرهنگ سازی و بالا بردن سواد رسانه ای به عنوان راهکار فاصله گرفتن از شایعه پراکنی، موضوعی بود که همه مهمان ها درباره آن به اتفاق نظر رسیدند.

«غیرمحرمانه» تا کنون موضوعات مختلفی را چون بررسی وضعیت صنعت خودروسازی، فرصت ها و تهدیدهای گردشگری در ایران، نگاهی به وضعیت بنزین و آلودگی هوا، جریانات مد و پوشاک در کشور، تعاملات ارباب رجوع و کارگزار، فرهنگ کار جمعی در ایران، روشن کردن چندسویه واقعیت ترافیک، بنیان های اقتصاد مقاومتی و راهکارهای عملیاتی شدن آن، ناشکیبایی و دلایل افزایش آن، حمایت از تولید ملی، آسیب شناسی نظام آموزشی کودکان استثنایی، اوقات فراغت، اجاره بهای مسکن، فرهنگ مدارا، بررسی اقتصاد بدون نفت، طرح تحول نظام سلامت، وضیعت تاکسیرانی کشور، واکاوی خروج از رکود اقتصادی، طب سنتی، کسب و کارهای کوچک و … مورد بحث و تبادل نظر قرار داده است.

گفتنی است مستند مناظره «غیر محرمانه» به تهیه کنندگی علیرضا عاصم یوسفی و اجرای محمود احمدی افزادی با روایت مهدی بابایی کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی که پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۱ از شبکه دو به روی آنتن می رود و بازپخش آن شنبه ساعت ۱۳:۳۰ خواهد بود.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب واکاوی وضعیت خبررسانی در شبکه های اجتماعی در مستند مناظره «غیرمحرمانه» ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]