گل شیرینی به استقلال زدم/ در دقایق پایانی واقعاً استرس داشتیم – سامانه میثاق مهر

دولت ایالتی بلوچستان پاکستان “بالگرد روسی” خریداری می‌کند – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395
شمع تولد در دستان اشکان خطیبی/ آقای بازیگر از موسیقی راک خواند + عکس – سامانه میثاق مهر
دی 29, 1395

علی‌اصغر عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص پیروزی تیمش مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: همان‌طور که قبلاً همه ما گفته بودیم استقلال خوزستان به این پیروزی احتیاج داشت و باید برنده می‌شدیم تا به روند خوب خود پایان دهیم.

وی ادامه داد: در نیمه نخست نتوانستیم به گل برسیم اما در نیم دوم خدا را شکر با استفاده خوب از فضای پشت دفاع استقلال به خواسته خودمان رسیدیم و گل زدیم و یک برد شیرین به دست آوردیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان تصریح کرد: بعد از گل صحیحی که آلویس نانگ زد و کمک‌داور آن را آفساید اعلام کرد، دو گل زدیم اما گل دقایق آخر استقلال به تیم ما استرس وارد کرد.

عاشوری خاطرنشان کرد: این استرس به خاطر این بود که معمولاً در چند هفته اخیر مدام در دقایق پایانی می‌باختیم یا برد را با مساوی عوض می‌کردیم و این مسئله باعث شد که در این بازی هم همین شرایط به وجود بیاید. خدا را شکر بچه‌ها خوب تیم را مدیریت کردند و امیدوارم در بازی‌های بعدی هم این اتفاق نیفتد.

وی در مورد لقب گرفتن به عنوان «تعویض طلایی» و اینکه چرا مثل نیم‌فصل نخست، سیروس پورموسوی به او زیاد بازی نمی‌دهد، اظهار داشت: خدا را شکر توانستم زحمات بچه‌ها را به گل تبدیل کنم چون من فقط توپ آخر را تبدیل به گل کردم و نقش زیادی در کسب برد شیرین مقابل استقلال نداشتم. در مورد حضورم هم باید بگویم هرچند همه چیز در اختیار سرمربی تیم است اما مصدومیتی که داشتم باعث شد فرصت بازی به من نرسد.

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان در پایان گفت: من در بازی قبلی مقابل تراکتورسازی خیلی بهتر از این بازی بودم اما در فوتبال ایران، آن کسی که گل می‌زند به چشم می‌آید. مطمئناً من تلاش خودم را خواهم کرد تا به آمادگی صددرصد رسیده و از همان ابتدای بازی در ترکیب اصلی باشم. هدف‌مان این است که در نیم‌فصل دوم به خوبی کار را پیش ببریم. هرچند کار برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا سخت است اما با قدرت پیش می‌رویم تا هم در لیگ و هم در آسیا با قدرت ظاهر شویم تا ثابت کنیم قهرمانی ما در فصل گذشته اتفاقی نبوده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب گل شیرینی به استقلال زدم/ در دقایق پایانی واقعاً استرس داشتیم ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]