تشکیل جلسه پیشگیری از وقوع جرم در دادگستری شهرستان ورزقان – سامانه میثاق مهر

پایداری اقتصاد مقاومتی مشروط به مقابله با قاچاق ارز و کالا است – سامانه میثاق مهر
دی 30, 1395
واکنش نوری المالکی به اظهارات جان کری؛ داعش ساخته دولت اوباما است – سامانه میثاق مهر
دی 30, 1395

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان آذربایجان شرقی، جلسه پیشگیری از وقوع جرایم دادگستری شهرستان ورزقان در محل دفترکار رئیس دادگستری تشکیل شد.

در این جلسه که با حضور رئیس دادگستری تشکیل شده بود، دادستان عمومی و انقلاب و امام جمعه و فرماندار شهرستان ورزقان و سایر اعضا رئیس اداره صنعت و معدن و اداره ثبت اسناد و املاک و همچنین رئیس اتحادیه خودرو و املاک شهرستان نیز حضور داشتند.

در ابتدای جلسه علیرضا فرهنگ پور رئیس دادگستری ورزقان هدف از تشکیل این جلسه را ابلاغ دستورالعمل ساماندهی فعالیت های مشاوران املاک و خودرو شهرستان دانسته و گفت: با اجرای دستور العمل فوق ادارات زیربط وظایف خود را مطالعه و بررسی ونتایج آنرا در جلسه آتی شورا ارائه کنند.

پس از بحث و بررسی در خصوص موضوعات مطرح شده حاضرین نظریات و پیشنهادات خود را ارائه کردند و مصوب شد که بنگاه‌های خودرو و املاک فاقد پروانه شناسائی و اقدامات لازم در خصوص پلمب آنها انجام گیرد و صاحبان بنگاه‌های خودرو و املاک دارای پروانه، آموزش‌های لازم جهت اخذ گواهینامه تخصصی از اداره ثبت اسناد و املاک را بگذرانند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب تشکیل جلسه پیشگیری از وقوع جرم در دادگستری شهرستان ورزقان ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]