تعداد شعب شوراهای اختلاف ۱۸ درصد افزایش یافته است – سامانه میثاق مهر

سود تسهیلات ۲۰ درصد نمی‌تواند کشاورزی را توسعه دهد – سامانه میثاق مهر
دی 30, 1395
پیش‌بینی زمان مرگ بیماران قلبی با یک مدل ۳بعدی – سامانه میثاق مهر
دی 30, 1395

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان ایلام، علی اکرم داودی نیا گفت: تعداد شعب شوراهای حل اختلاف استان ایلام تا اول شهریور سال جاری ۹۸ شعبه بود که با تلاش های صورت گرفته این تعداد در دوره مدیریتی جدید با افزایش ۱۸ درصدی به ۱۱۷ شعبه افزایش یافت.

وی تعداد اعضای شعبه‌های شوراهای حل اختلاف استان ایلام اعم از اعضای شعب، دبیران، ثبات شعب و ستادی‌ها را تا تاریخ اول شهریور ۳۵۰ نفر اعلام کرد و افزود: این تعداد با افزایش ۲۴ درصدی در ابتدای دی ماه به ۴۴۳ نفر رسیده که شهرستان ایلام با ۸۹ نفر بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده است.

رئیس شوراهای حل اختلاف استان ایلام اظهار کرد: مجموع پرونده های حقوقی وارده به شوراها و دادگاه های استان ایلام از ابتدای سال جاری تا اول دی ماه، ۳۸ هزار و ۲۱۲ فقره پرونده بوده است.

داودی نیا یادآور شد: ۲۱ هزار و ۳۱۶ فقره پرونده از این تعداد به شوراهای حل اختلاف و ۱۶ هزار و ۸۹۶ فقره نیز به دادگاه حقوقی استان ایلام ارجاع شده که سهم شوراهای حل اختلاف ۵۹ درصد و دادگاه های حقوقی نیز ۴۱ درصد است.

رئیس شوراهای حل اختلاف استان ایلام در پایان تاکید کرد: طی مدت یاد شده، ۲۰ هزار و ۷۱۰ پرونده در شوراهای حل اختلاف مورد رسیدگی قرار گرفت ضمن اینکه در دادگاه‌ها نیز با احتساب موجودی از قبل ۱۸ هزار و ۷۸۲ پرونده بررسی شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب تعداد شعب شوراهای اختلاف ۱۸ درصد افزایش یافته است ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]