توزیع ۲۰۰ دستگاه نشت یاب گاز منوکسید کربن در محله شمیران نو – سامانه میثاق مهر

توسعه شبکه کابل در مرکز مخابراتی آیت الله ایروانی – سامانه میثاق مهر
دی 30, 1395
داعش یک ترقه هم در ایران نمی‌تواند منفجر کند – سامانه میثاق مهر
دی 30, 1395

توزیع 200 دستگاه نشت یاب گاز منوکسید کربن در محله شمیران نوبه گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،این طرح با حمایت و پیگیری مدیر منطقه سه عملیات و همکاری و مساعدت گروه های ستاد بحران، مربیان آتش نشان داوطلب، گروه دوام و نیروهای آتش نشان این منطقه عملیاتی به اجرا درآمد.

به دلیل بافت قدیمی و فرسوده شمیران نو و نیز وقوع حوادث تلخ گاز گرفتگی در فصل سرمای سنوات گذشته، این طرح به طور گسترده در این محله، با کمک عوامل نهادهای مذکور برگزار شد.

امیر مهدیانی مدیر منطقه سه عملیات سازمان آتش نشانی که در این طرح همراه آتش نشانان حضور داشت دراین مورد گفت: با فرا رسیدن فصل سرما و افزایش استفاده شهروندان از وسایل گرمازا از جمله بخاری و شومینه، وقوع حوادث گاز گرفتگی به دلیل آگاه نبودن شهروندان از خطرات مرگبار گاز منواکسید کربن که به قاتل خاموش معروف شده است، نیروهای آتش نشانی منطقه سه عملیات در این طرح با حضور به درب منازل شهروندان منطقه شمیران نو علاوه بر اهداء بسته های آموزشی شامل بروشور و سی دی و نیز دادن آموزش های تئوری به ساکنان، دستگاه کاشف گاز سمی مونواکسید کربن را هم در این منازل نصب کردند.

وی افزود: این هشدار دهنده ها و آشکار کننده های گاز منوکسید کربن در صورت افزایش خطرناک غلظت این گاز سمی و کشنده در فضای خانه و دیگر اماکن با به صدا درآمدن آژیر، ساکنان را از خطر گاز گرفتگی آگاه می سازد. 

مهدیانی تاکید کرد: با توجه به وقوع حوادث گاز گرفتگی، وجود این گونه هشدار دهنده ها در تمامی خانه ها ضرورتی اجتناب ناپذیر دارد و امری حیاتی است بنابراین این طرح همچنان ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/ 

[ad_2]

مطلب توزیع ۲۰۰ دستگاه نشت یاب گاز منوکسید کربن در محله شمیران نو ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]