خانم بازیگر از تصادف ماشین خود گفت / شبنم فرشادجو از محیط زیست حمایت می کند – سامانه میثاق مهر

خوشحالیم از تراکتورسازی فاصله گرفتیم/ نمی‌دانم چه کسی با شهباززاده در تماس بوده – سامانه میثاق مهر
دی 30, 1395
سرعت ۹۲ کیلومتری خودروها در مسیر مشهد+تصاویر – سامانه میثاق مهر
دی 30, 1395

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، برنامه تلویزیونی “خندوانه” شب گذشته با حضور شبنم فرشادجو و با اجرای رامبد جوان بازیگر روی آنتن شبکه نسیم رفت.
فرشادجو با حضور در این برنامه ضمن اشاره به اینکه در دوره کودکی شیطنت های بسیاری داشته، گفت: در دوره کودکی کارهای عجیبی انجام می دادم و شیطنت هایم به اندازه ای بود که هیچ کس حریفم نمی شد.

وی ادامه داد: از سال ۸۵ به عنوان بازیگر مهمان در مجموعه تلویزیونی «باغ مظفر» همکاری داشتم و سپس سریال نمایش «شوخی کردم» را ایفا کردم و در دو مجموعه تلویزیونی «درحاشیه» یک و دو هم با آقای مدیری همکاری داشتم.

بازیگر سریال “در حاشیه” تصریح کرد: دوست دارم روز تولدم امسال ماشین کادو بگیرم، چون یک ماه گذشته یکی از اتوبوس های شرکت واحد به ماشینم کوبید و با اندک خسارتی که پرداخت کردند هیچ ماشین دیگری نمی‌توانم بخرم.

وی همچنین اظهار کرد: امروز وقتی داشتم به برنامه «خندوانه»  می آمدم ، خانم حجار به من یادآوری کردند تا از طرف تمام هنرمندان حامی محیط زیست مخالفت خودمان را برای تصویب این مصوبه به جهت بهره برداری از جنگل ها هیرکان شمال تا سال ۱۳۹۹ اعلام کنم ،تا شاید از سمت برنامه شما این اعتراض به گوش مسئولان برسد. بهره برداری از این جنگل ها یعنی درختان با قدمت ۲۰۰ تا ۴۰۰ ساله ایران.

این بازیگر در بخش دیگری از صحبت های خود خاطرنشان کرد: در زمینه ورزش اسکواش فعالیت می کنم و با جمعی از خانم های هنرمند و بازیگر مانند: لیندا کیانی، سوگل طهماسبی، پانته آ پناهی، سیما تیرانداز و مارال فرجاد در باشگاه انقلاب مشغول تمرین هستیم و می خواهیم نشان بدهیم که هنرمندان هم در کنار تمام کار و مشغله زندگی ورزش می کنند. 

انتهای پیام/ 

[ad_2]

مطلب خانم بازیگر از تصادف ماشین خود گفت / شبنم فرشادجو از محیط زیست حمایت می کند ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]