مرزهای ایران اسلامی در امنیت کامل است – سامانه میثاق مهر

توضیح یک دانشگاه درباره ممانعت دانشجویان بدهکار از امتحان – سامانه میثاق مهر
دی 30, 1395
طرح جمع آوری قلیان در روز هوای پاک – فردیس – سامانه میثاق مهر
دی 30, 1395

مرزهای ایران اسلامی در امنیت کامل استبه گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری نیزان به نقل از مهر؛ امیر سرتیپ علی جهانشاهی بابیان اینکه با آمادگی رزمی نیروهای مسلح مرزهای ایران اسلامی ایران در امنیت کامل هستند، ادامه داد: به لطف خداوند، نیروهای سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و بسیج با فرماندهی رهبر معظم انقلاب در مرز کشور با پشتیبانی مردم در آمادگی کامل هستند و هرزمانی که احتیاج باشد با خونشان از آن دفاع می کنند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مسعود منفرد نیاکی وی اینکه وی یکی از الگوهای ما بود، افزود: ایشان در ابعاد مختلف ایمان، اخلاص، شجاعت، شهامت، ایثارگری، ازخودگذشتگی، تعهد، عشق به ولایت، عشق به اهل‌بیت، و تخصص و تجربه نظامی برای ما الگو بود.

معاون هماهنگی نیروی زمینی ارتش با اشاره به ولایت‌پذیری شهید نیاکی گفت: ایشان در شرایط سخت روزهای اول جنگ که ارتش بعث عراق به کشور ما حمله کرد، از دلاور مردانی بود که از روزهای قبل از جنگ، با فرماندهی لشگر قهرمان خوزستان در برابر ارتش مسلح عراق که از سوی اکثر کشورهای جهان حمایت می‌شد ایستادگی کرد.

امیر سرتیپ جهانشاهی بابیان اینکه شهید منفرد نیاکی به‌عنوان یک دلاور بود افزود: در عملیات‌های بزرگی مانند طریق‌القدس، فتح المبین، بیت‌المقدس، والفجر حضور داشتند.

مراسم رونمایی از تندیس شهید منفرد نیاکی با حضور امیر سرتیپ جهانشاهی در آمل برگزار شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب مرزهای ایران اسلامی در امنیت کامل است ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]