مرگ مرد ۳۸ ساله در آتش سوزی خانه مسکونی اتوبان ستاری+تصاویر – سامانه میثاق مهر

تشریح آخرین وضعیت عملیات قطعه یک آزادراه تهران- شمال – سامانه میثاق مهر
دی 30, 1395
۲۵۰۰ شغل در بخش صنعت سیستان و بلوچستان ایجاد شد – سامانه میثاق مهر
دی 30, 1395

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر بروز آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی بی درنگ نیروهای عملیاتی ایستگاه ۹۴ و ۵۵ به همراه تشک نجات و خودرو حامل دستگاه های تنفسی را ساعت ۳:۴۸ بامداد چهارشنبه به بزرگراه شهید ستاری(مسیر شمال به جنوب)، خیابان اخلاص اعزام کرد.

حسین حسین بیگی مدیر منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران در این خصوص گفت: در محل حادثه یک ساختمان مسکونی چهار طبقه ۱۶ واحدی مشاهده شد که در طبقه اول آن یک واحد مسکونی ۹۰ مترمربعی آتش گرفته و دود غلیظی راهروها و طبقات بالایی این ساختمان را در بر گرفته بود.

مرگ مرد 38 ساله در آتش سوزی خانه مسکونی اتوبان ستاری+تصاویر

وی در ادامه گفت: آتش نشانان به سرعت به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول پس از قطع جریان برق و گاز و ایمن سازی کامل محل حادثه، با استفاده از تجهیزات فردی و لوله های آبدهی وارد ساختمان شدند و عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند.

این مدیر منطقه افزود: همزمان گروه دیگری از نیروهای عملیاتی با بکارگیری دستگاه های تنفسی مشغول جستجو در محل حادثه شدند و در همان ابتدا هشت نفر از ساکنان را از طبقات بالایی ساختمان خارج کرده و به محل امن انتقال دادند.

مرگ مرد 38 ساله در آتش سوزی خانه مسکونی اتوبان ستاری+تصاویر

حسین بیگی تصریح کرد: آتش نشانان در ادامه عملیات امداد و نجات با یک خانم میانسال که از ناحیه دست و صورت دچار سوختگی شده بود و پیکر یک مرد حدوداً ۳۸ ساله مواجه شدند که خانم میانسال برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس شد و همچنین عوامل اورژانس پس از معاینات اولیه متأسفانه مرگ مرد جوان براثر شدت جراحات را تأیید کردند.

مرگ مرد 38 ساله در آتش سوزی خانه مسکونی اتوبان ستاری+تصاویر

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان منطقه یک عملیات آتش نشانی تهران در حال بررسی است و نیروهای عملیاتی پس از خاموش کردن آتش سوزی و ایمن سازی کامل، محل حادثه را تحویل عوامل انتظامی دادند.

انتهای پیام/ 

[ad_2]

مطلب مرگ مرد ۳۸ ساله در آتش سوزی خانه مسکونی اتوبان ستاری+تصاویر ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]