“چتر خیس” حامد همایون در سالن میلاد باز شد/ خواننده ای که سفیر مبارزه با سرطان شد + عکس – سامانه میثاق مهر

ترکش‌های شکست سنگین خونه به خونه مقابل بادران/ مرزبان اخراج می‌شود؟ – سامانه میثاق مهر
دی 30, 1395
آتش جان پوشاک را گرفت/ بازار عید تحت تاثیر ساختمان پلاسکو – سامانه میثاق مهر
دی 30, 1395

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، حامد همایون خواننده جوان موسیقی پاپ که در ماه های اخیر با انتشار چند تک قطعه در فضای مجازی، طرفداران بسیاری پیدا کرده، در تجربه نخستین اجرای صحنه ای خود، در ششمین شب از سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در سالن میلاد روی صحنه رفت.
این خواننده در حالی در حضور دوستدارانش روی صحنه رفت که سالن برگزاری این کنسرت کاملا پر شده بود و دوستداران این خواننده در هر دو سانس با شور و اشتیاق این خواننده را که نخستین اجرای رسمی خود را برگزار می کرد، همراهی کردند.

پدیده جدید موسیقی پاپ کشور که از سوی شرکت فرهنگی هنری «ترانه شرقی» به بازار موسیقی معرفی شده اجرایش را با قطعه «به چشمات قسم» آغاز کرد و پس از آن بدون وقفه «چنین کنم چنان کنم» را خواند و بعد با گفتن جمله کوتاه «سلام، خدا رو شکر… عاشقتونم…» به سراغ قطعه بعدی رفت.
«چتر خیس» قطعه بعدی این خواننده بود که بدون شک سهم ویژه ای در معرفی و شناساندن این چهره به مخاطبان موسیقی در سراسر کشور داشت. اجرای این قطعه با همخوانی دوستداران همایون در سالن همراه شد و «خدا همین حوالیه» قطعه بعدی این کنسرت بود.

حامد همایون که در بین قطعاتش کمتر صحبت می‌کرد در ادامه قطعات دوباره عشق، می‌روم و مردم شهر را خواند و سپس نگاه کن، مجنون، چه عشقی، دیوونگی، قسمت، بارون که زد، آه نکش، دنیای من، شیدایی به صورت زنده اجرا شدند.
همایون در این برنامه گفت: خوشحالم که به عنوان سفیر مبارزه با سرطان از سوی وزارت بهداشت معرفی شده‌ام و تمام این اتفاقات نتیجه زحمات آقای محسن رجب پور بوده که امروز دوستانم در موسسه خیریه کودکان سرطانی محک قرار شده لوج یادبودی را به ایشان اهدا کنند.

این خواننده در اواخر کنسرتش نیز گفت: «می‌خواهم شخصی را معرفی کنم که از اولین روز آشنایی‌ام با او، هم راهنمایی شدم و هم دلگرم. مثل کوه پشت من ایستاد و اگر او نبود، من امشب اینجا نبودم» و با گفتن این جملات «محسن رجب‌پور» را معرفی کرد و از همکاری با شرکت «ترانه شرقی» ابراز خوشحالی کرد.
آلن بارسخیان (گیتار الکتریک)، آرش عیوضی (گیتار بیس)، محمد افشاری (گیتار)، پوریا ربانیان (پرکاشن)، پیمان لطیفی (درامز)، امیرحسین توسلی (تار، سه‌تار، باغلاما) و علیرضا توسلی (دف) اعضای ارکستر حامد همایون را به سرپرستی سامان امامی در اولین کنسرت او تشکیل می دادند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب “چتر خیس” حامد همایون در سالن میلاد باز شد/ خواننده ای که سفیر مبارزه با سرطان شد + عکس ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]