از پرداخت یارانه تا حادثه پلاسکو/مبنا محاسبه گاز تغییر نکرده است – سامانه میثاق مهر

ناگفته هایی از شهید آتش نشان، بهنام میرزاخانی – سامانه میثاق مهر
بهمن 1, 1395
ساختمان پلاسکو یک روز پس از حادثه – سامانه میثاق مهر
بهمن 1, 1395

از پرداخت یارانه تا    /مبنا محاسبه گاز تغییر نکرده استبه گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، اقتصاد در هفته گذشته شاهد رویدادهای متنوعی از قبیل موارد زیر بود:

در پی حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو بیمه ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد: مالکان واحدهای واقع در ساختمان پلاسکو که دارای بیمه نامه این شرکت هستند، روز شنبه ۲۲ بهمن به شعبه فردوسی بیمه ایران مراجعه نمایند.
همچنین رئیس اتحادیه پیراهن دوزان تهران با بیان این که با توجه به رکود حاکم بر بازار، آتش سوزى ساختمان پلاسکو نمى تواند تاثیرى بر بازار البسه داشته باشد، گفت: این پاساژ حدود ۵ تا ۱۰ درصد از بازار را در اختیار داشته که با توجه به این اتفاق به نظر نمى رسد تاثیرى در قیمت هاى بازار داشته باشد.
دبیر ششمین نمایشگاه بازی و اسباب بازی، با بیان این که ۸۰ درصد بازار اسباب بازی دنیا در اختیار کشور چین است گفت: اسباب بازی‌های فکری ایرانی در حدود چهار سال اخیر رشد معقولی داشته که این مسئله باعث شده در این حوزه علاوه بر عرضه در بازار داخلی، صادرات به کشورهای همسایه آغاز شود، که البته همچنان با حد ایده‌آل تولید اسباب بازی در کشور فاصله بسیاری وجود دارد.
قرارداد نماد مشترک بین شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” و شرکت هواپیمایی لوفت هانزا (شرکت هواپیمایی آلمان) منعقد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب از پرداخت یارانه تا حادثه پلاسکو/مبنا محاسبه گاز تغییر نکرده است ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]