برای رفع بیکاری باید سالیانه یک میلیون شغل ایجاد شود – سامانه میثاق مهر

تشکیل ستاد بحران بیمه/ پرداخت خسارت کسبه ساختمان پلاسکو از روز شنبه – سامانه میثاق مهر
بهمن 1, 1395
مددکاری یکی از ارکان زندانبانی اسلامی است – سامانه میثاق مهر
بهمن 1, 1395

عبدالرضا رحمانی فضلی

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه همایش نقش کارآفرینی زنان لرستان در اقتصاد مقاومتی و بازدید از نمایشگاه دستاوردهای آن‌ها با بیان اینکه دولت اعلام کرده است که در سال جاری ۷۰۰ هزار شغل ایجاد شده است، اظهار داشت: این رقم بسیار بالایی است اما باز هم در کشور بیکاری وجود دارد، زیرا ما سال‌ها نتوانسته‌ایم این مقدار شغل را ایجاد کنیم و با بیکاری انباشته شده روبرو هستیم.

وزیر کشور با تاکید به اینکه برای رفع بیکاری باید سالیانه بیش از یک میلیون شغل ایجاد کنیم، تصریح کرد: به طور حتم این میزان شغل در نظام دولتی امکان‌پذیر نخواهد بود، دولت انباشته از نیرو است بنابراین باید بخش خصوصی در این زمینه ورود پیدا کند.

وی ادامه داد: اقتصاد مقاومتی راه‌حل رفع بیکاری است و حوزه فعالیت کار را نیز باید از درون منازل و خانه‌ها تا عرصه پروژه‌های عظیم و بزرگ تعریف کرد.

این مسئول با اشاره به نفس بالای بانوان گفت: ما در کشور بانوانی را در عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، علمی و اقتصادی با خودباوری کامل و اعتمادبنفس بالا برای انجام کار اعلام حضور می‌کنند.

رحمانی فضلی یادآور شد: موارد ذکر شده زمینه‌ای برای ارتقای سطح فعالیت، کار، پیشرفت، توسعه و عزت‌مندی کشور است.

 وزیر کشور در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه اولین جلسه نقش کارآفرینی زنان در استان لرستان برگزار شده است، خاطرنشان شد: امیدوار هستیم بانوان استان همچنان با پیشتازی و فعالانه، برخورد با روش‌های جدید، خلاق و متفکرانه را نیز به تمام کشور ارائه دهند.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب برای رفع بیکاری باید سالیانه یک میلیون شغل ایجاد شود ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]