تشکیل پرونده پلاسکو در دادسرای جنایی/ هنوز هیچ جسدی خارج نشده است/ پیام هایی از زیر آوار دریافت می شود – سامانه میثاق مهر

عزای ما دو چندان شد/ بی تردید فداکاری و ایثار این بزرگ مردان در چشم، جان و حافظه مردم شریف ایران اسلامی خواهد ماند – سامانه میثاق مهر
بهمن 1, 1395
ثبت رکورد بزرگترین بستنی جهان به طول ۱۱۱۴ متر – سامانه میثاق مهر
بهمن 1, 1395

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، معاون دادستان تهران که در محل حادثه پلاسکو حضور دارد، در مورد وضعیت حال حاضر حادثه به خبرنگار حقوقی و قضایی میزان گفت: نیروهای  امداد و نجات با حضور در صحنه در تلاش هستند با آواربرداری، اجساد کشته های احتمالی حادثه را بیرون بیاورند.

وی در مورد عملیات امداد و نجات افزود: نیروهای امداد و نجات در حال ایجاد سوراخ ها و تونل هایی برای ورود به ساختمان پلاسکو هستند و در عین حال گروهی دیگر از روی محل حادثه و قسمت شمالی ساختمان پلاسکو در حال برداشتن آوار هستند تا بتوانند افرادی که زنده در زیر آوار محبوس هستند و پیامک میدهند را نجات دهند.

شهریاری در پاسخ به این سوال که در فضای مجازی اخباری مبنی بر اینکه تعدادی جنازه از زیر آوار خارج شده اند گفت: این خبر صحت ندارد و تاکنون جنازه ای از محل حادثه خارج نشده است.

معاون دادستان تهران در پاسخ به این سوال که امار واقعی محبوس شدگان و شهدای اتش نشان این حادثه چه تعداد هستند گفت: مسئولین آتش نشانی در خبر سراسری تعداد را اعلام کرده اند اما اینکه در واقعیت این رقم چقدر باشد باید منتظر بمانیم.

وی با اشاره به حضور دادستان تهران در محل حادثه عنوان کرد: آقای جعفری دولت آبادی با حضور در محل دستورات لازم را به منظور مساعدت اعلام کردند و در حال حاضر نیز بنده به عنوان یکی از معاونان دادستان حضور دارم تا بتوانم دستورات قضایی لازم در سهولت امر امدادرسانی را صادر کنم.

شهریاری در پایان از تشکیل پرونده حادثه پلاسکو در دادسرای جنایی خبر داد و گفت: با پایان عملیات امدادرسانی علت حادثه را بررسی خواهیم کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب تشکیل پرونده پلاسکو در دادسرای جنایی/ هنوز هیچ جسدی خارج نشده است/ پیام هایی از زیر آوار دریافت می شود ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]