حادثه ساختمان پلاسکو درس عبرتی باشد برای توجه بیشتر به قانون – سامانه میثاق مهر

بیش از ۲ هزار پرونده در شعب شورای حل اختلاف گلستان ختم به خیر شد – سامانه میثاق مهر
بهمن 1, 1395
داعش مشهورترین بنای تاریخی شهر تدمر را نابود کرد – سامانه میثاق مهر
بهمن 1, 1395

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، سید حسن قاضی زاده هاشمی ابراز امیدواری کرد که همه آنها که باید، در مورد نوسازی بیمارستان‌های فرسوده هم اقدامی اساسی انجام دهند و باور کنند بیمارستان‌هایی که در بحران‌ها باید پناه آسیب دیدگان باشند، خود در معرض آسیب هستند.

وزیر بهداشت: حادثه ساختمان پلاسکو درس عبرتی باشد برای توجه بیشتر به قانون

وزیر بهداشت در صفحه خود نوشت: «آوار اندوه. فاجعه دردناک ساختمان پلاسکو یک‌بار دیگر بر روح و جان هموطنان پنجه کشید و جمعی از خوبان و انسان‌های ارزشمند و فداکار را مجروح و برخی را متاسفانه به کام مرگ فرو برد. هنوز هم نمی‌دانیم چند نفر زیر آوار باقی مانده‌اند و آیا زنده هستند یا به شهادت رسیده‌اند و همین موضوع، آوار اندوه‌مان را سنگین‌تر می‌کند.
وقتی شنیدم چندین بار در مورد ناامن بودن این ساختمان به مالکان اخطار داده‌اند، با خود گفتم، چه وقت می‌خواهیم باورکنیم رودربایستی‌ها و عدم قاطعیت در برابر متخلفان، مانع بزرگی در راه عملکرد صحیح مسئولان است و تا کی می‌خواهیم این مسیر را ادامه دهیم؟
ای کاش فجایعی چنین تلخ و دردناک، مانند حادثه ساختمان پلاسکو درس عبرتی باشد برای توجه بیشتر به قانون، پیشگیری از تکرار حوادث و البته برخورد جدی‌تر با متخلفان.
اینجانب ضمن آرزوی شفای عاجل برای مصدومان، به خانواده جان باختگان تسلیت عرض می‌کنم؛ به‌ویژه آتش‌نشان‌های عزیز و ارجمندی که در لحظات سخت وقوع حوادث و بحران‌ها، همراه و همکار پرسنل اورژانس، مددکار و آرامبخش هموطنان هستند.
از همکارانم در اورژانس و بیمارستان‌های مختلف نیز تشکر می‌کنم و امیدوارم همه آنها که باید، در مورد نوسازی بیمارستان‌های فرسوده هم اقدامی اساسی انجام دهند و باور کنند بیمارستان‌هایی که در بحران‌ها باید پناه آسیب دیدگان باشند، خود در معرض آسیب هستند.»

انتهای پیام/

[ad_2]

مطلب حادثه ساختمان پلاسکو درس عبرتی باشد برای توجه بیشتر به قانون ابتدا در این وبسایت منتشر شد.
[ad_1]